අභාවප්‍රාප්ත බිම්මල් සමූහ නිර්මාතෘ මයිකල් ගුඩින්ස්කි මෙල්බර්න් හි ජීව ප්‍රමාණයේ ප්‍රතිමාවෙන් ගෞරවයට පාත්‍ර විය

මයිකල් ගුඩින්ස්කි, ජීවිතයට වඩා විශාල නිර්මාතෘ බිම්මල් සමූහයඔහුගේ උපන් නගරය වන මෙල්බර්න් හි පිළිමයක් සමඟ අමරණීය වී ඇත.

ගුඩින්ස්කිගේ ජීවිතය සහ උරුමය පිළිබඳ සැමරුමක් වන කණ්ඩායමේ “MG දිනය” හි කොටසක් ලෙස බ්‍රහස්පතින්දා (මාර්තු 24) උදෑසන ඉදිරිපත් කරන ලද, ප්‍රමාද වූ ස්වාධීන සංගීත විශිෂ්ටයා ජීවමාන ප්‍රමාණයේ මූර්ති වලින් ගෞරව කරනු ලැබේ.

වික්ටෝරියා හි අගමැති ඩෑන් ඇන්ඩෲස්; රොකර් ජිමී බාන්ස්; මයිකල් ගුඩින්ස්කි ඒඑම් ප්‍රතිමාව විවෘත කිරීම සඳහා පවුලේ සාමාජිකයන් සහ බිම්මල් කාර්ය මණ්ඩලය පැමිණ සිටි අතර, එය MG ඔහුගේ හුරුපුරුදු “නැහැ. 1″ ආචාරය.

දේශීය චිත්‍ර ශිල්පී Darien Pullen විසින් නිර්මාණය කරන ලදී මෙරිඩියන් මූර්තිප්‍රතිමාව ගුඩින්ස්කි සිය ජීවිත කාලය තුළ අසංඛ්‍යාත ප්‍රසංග ඇති කළ ස්ථානයක් වන රොඩ් ලැවර් අරීනාවෙන් පිටත පිහිටා ඇත.

ඇත්ත වශයෙන්ම, ගුඩින්ස්කි පසුගිය මාර්තු මාසයේදී සිහිපත් කරන ලදී රාජ්ය අනුස්මරණය මෙල්බර්න් සහ ඔලිම්පික් උද්‍යාන පරිශ්‍රයේ කොටසක් වන 15,000-ධාරිතා පිටියේදී.

“Michael Gudinski වික්ටෝරියා හි සංස්කෘතික හා ආර්ථික ජීවිතයට සුවිශේෂී දායකත්වයක් ලබා දුන්නා” කියා අද ඉදිරිපත් කිරීමේදී Andrews අදහස් දක්වයි. “මෙම ස්ථානයේදී මෙම උපහාරය, වික්ටෝරියානුවන්ට අපගේ ප්‍රාන්තය කෙරෙහි ඔහුගේ ජීවිත කාලය පුරාම ඇති ආශාව මතක් කර දෙන අතර ඕස්ට්‍රේලියානු සංගීත හා විනෝදාස්වාද කර්මාන්ත සඳහා ඔහු කළ සැලකිය යුතු දායකත්වයට ගෞරව කරනු ඇත.”

Gudinski ගොඩනඟන ලද සමාගම දැන් ඔහුගේ පුත් Matt Gudinski, Mushroom Group හි ප්රධාන විධායක නිලධාරියා විසින් මෙහෙයවනු ලැබේ. “මගේ නැසීගිය පියා ඕස්ට්‍රේලියානු සංගීත ක්ෂේත්‍රයට සහ මෙල්බර්න් නගරයට ඔහු කළ දායකත්වය පිළිගන්නා මෙම උතුම් උපහාරය සහ පිළිගැනීම නිසා මගේ පවුල සහ මම නිහතමානී වෙමු,” ඔහු පැහැදිලි කරයි, “ඔහුගේ උරුමයට සහ වැදගත්කමට ස්ථිර උපහාරයක් වනු ඇත. ඕස්ට්‍රේලියානු සංගීතය සහ විනෝදාස්වාද භූ දර්ශනය අද පවතින තත්වයට පත් කිරීම.

ගුඩින්ස්කි 2021 මාර්තු 2 දින අභාවප්‍රාප්ත විය. වයස අවුරුදු 68. ඔහුගේ මරණය ඇවිලවිය දුක පිටකිරීම Bruce Springsteen, Ed Sheeran, Paul McCartney, Dave Grohl, Kylie Minogue සහ තවත් බොහෝ අය සමඟින් ගෝලීය සංගීත ක්‍ෂේත්‍රයේ සහ කලාකරුවන්ගේ ප්‍රජාවෙන් ඔවුන්ගේ ගෞරවය පුද කරති. අභාවප්‍රාප්ත ව්‍යවසායකයාට ගීත කැප කරමින් ස්ප්‍රින්ග්ස්ටීන් සහ ෂීරන් ඔවුන්ගේ ප්‍රශංසාව තවත් පියවරක් ඉදිරියට ගෙන ගියහ.

ගුඩින්ස්කි මරණයෙන් පසු හඳුනා ගන්නා ලදී දැන්වීම් පුවරු ජාත්‍යන්තර බල ක්‍රීඩකයා 2021, ලේබල් බොඩි ARIA විසින් MG වෙත ප්‍රණාමය පුද කළේ යලි නම් කිරීමෙනි Breakthrough Artist ARIA සම්මානය ඔහුගේ ගෞරවය පිණිස, 2021 උත්සවයෙන් ආරම්භ වේ.

“මෙල්බර්න් නගරය ඔහුට සෑම දෙයකම නිවහන බවට පත් කළ ස්ථානවලින් වට වූ මයිකල්ගේ ප්‍රතිමාවක් මෙහි තිබීම පරිපූර්ණ බව පෙනේ” යනුවෙන් කෝල්ඩ් චිසල් ප්‍රමුඛයා සහ දෙවරක් ARIA හෝල් ඔෆ් ෆේම් ආධුනික බාන්ස් අදහස් දක්වයි. “මෙතනින් මෙයාට ඇහෙනවා MCG එකෙන් සෙනගගේ ඝෝෂාව. රොඩ් ලැවර් ඇරීනා හෝ AAMI පාර්ක් ඔවුන් මෙතෙක් දැක ඇති හොඳම සංදර්ශනයේ සිටීම ගැන කෑ ගසන දඩයම්කරුවන් ඔහුට දැකීමට සහ ඇසීමට හැකිය. එය ඔහුගේ මුවගට සිනහවක් නැගෙනු ඇතැයි මම සිතමි. විශේෂයෙන්ම එය දේශසීමා සංදර්ශනයක් නම්.

සංගීතය සහ විනෝදාස්වාදයේ සියලුම ක්ෂේත්‍ර වෙත ළඟා වන ව්‍යාපාර 20ක් පුරා විහිදෙන Mushroom Group හි එහි පූර්ණ-වාෂ්ප ඉදිරියෙන් සිටී. තුළ පසුගිය මාසයසමාගම කලා කළමනාකරණ අංශයක් දියත් කරන බව නිවේදනය කර ඇත. බිම්මල් කළමනාකරණය; ඒ හවුල්කාරිත්වය Universal Music Group හි ලේබලය සහ කලාකරුවන්ගේ සේවා අංශය වන Mushroom සහ Virgin Music අතර; සහ Frontier Touring හරහා දැවැන්ත සංචාර කිහිපයක්, මේ සතියේ මුලනව නායකත්ව ව්‍යුහයක් එළිදැක්වීය.

Next Post

Los Tigres del Norte Score 16th No. 1 in Regional Mexican Airplay Chart with 'En Dónde Estabas'

Thu Mar 24 , 2022
Los Tigres del Norte ඔවුන්ගේ මෙම සතියේ නව සන්ධිස්ථානයක් තරණය කරයි දැන්වීම් පුවරුව ඔවුන් 16ට ගොඩ බසින විට ප්‍රස්ථාර වෘත්තියth මත අංක 1 කලාපීය මෙක්සිකානු ගුවන් යානය ප්‍රස්ථාරය, ප්‍රස්ථාර ශූරයන්ගේ වෙනස් දශක හතරක් පුරා විහිදේ. ඔවුන්ගේ නවතම ගීතය වන “En Dónde Estabas” වසර 27ක් පැරණි ප්‍රස්ථාරයේ අංක 1 ට පත් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.