ඉන්දීය ධීවරයින් 16 ක් – ටෝලර් 2 ක් නාවික හමුදා අත්අඩංගුවට

මෙරට මුහුදු සීමාව තුළට ඇතුළුවී අනවසර ධීවර කටයුතුවල නිරතව සිටි ඉන්දීය ධීවරයන් 16 ක් සමඟ ටෝලර් යාත්‍රා දෙකක් යාපනය මුහුදු ප්‍රදේශයේදී අත්අඩංගුවට ගත් බව නාවික හමුදාව පැවසීය.

Next Post

අත්‍යාවශ්‍ය භාණ්ඩ මිල 40%කින් ඉහළට

Thu Mar 24 , 2022
පරිප්පු, සීනි, හාල්, වැනි ආහාර ද්‍රව්‍යවල මිල ඉහළ ය ඩොලරයට තක්සේරු රුපියල අවප්‍රමාණය වීම නිසා යම් භාණ්ඩයක් අත්‍යාවශ්‍ය භාණ්ඩ මිල 30ත් 40 අතර ප්‍රමාණයෙන් ඉහළ ගොස් ඇති බව අත්‍යාවශ්‍ය ද්‍රව්‍ය ද්‍රව්‍ය මිලදී ගන්නන් හා වෙළදුන්ගේ සංගමය. එහි මාධ්‍ය ප්‍රකාශක නිහාල් සෙනෙවිරත්න කියා සිටිය යුතු පරිප්පු, සීනි, හාල්, වැනි ආහාර ද්‍රව්‍යවල […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.