ඔලිවියා රොද්‍රිගෝ ගැහැණු ළමයින්ගේ රාත්‍රියේදී පච්ච කොටා ‘ඇඹුල්’ කඩාවැටීම ගැන කතා කරයි | Billboard News

ඔලිවියා රොද්‍රිගෝ ඇගේ ටික්ටොක් යහළුවන් සමඟ ඇසුරු කර ඇති අතර ඇය ඩෲ බැරිමෝර් සමඟ වෙන්වීම ගැන විවෘත කරයි. අපි එය අඩු කරමු.

Next Post

නැඟී සිටින ලතින් කලාකරුවා: පර්යේෂණාත්මක සහ ප්‍රවේශ විය හැකි සංගීත නිර්මාණය පිළිබඳ යෙන්ඩ්‍රි

Thu Mar 24 , 2022
වයස අවුරුදු 18 දී, Yendry ඇගේ පර්යේෂණාත්මක ඉලෙක්ට්‍රොනික සංගීත කණ්ඩායම සමඟ පෙරහුරුවක් කිරීමටත්, පසුව පෞද්ගලික උත්සවයකදී ඇගේ ජෑස් සංගීත කණ්ඩායම සමඟින් ප්‍රසංග කිරීමටත් පීසීරියා එකක ඇගේ දෛනික රැකියාවට යමින් සිටියාය. ඩොමිනිකන් ජනරජයේ ඉපිද ඉතාලියේ හැදී වැඩුණු මේ වන විට 28 හැවිරිදි ගායිකාවක්-ගීත රචිකාවියක් ඇය තුළ සිටීමට ආශාවෙන් සිටි සංගීත කණ්ඩායම් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.