කේසි මස්ග්‍රේව්ස්ගේ ප්‍රසංග ආදායම තරු-හරස් සංචාරය සමඟින් 300%කට වඩා ඉහළ යයි

එම පැරණි ට්‍රේලර් උද්‍යානයේ සිට විකුණා අවසන් වූ ක්‍රීඩාංගණ දක්වා, කේසි මස්ග්රේව්ස්‘ Star-Crossed: Unveiled සමඟින් රට සංගීතයේ සිට ක්‍රොස්ඕවර් රැජින දක්වා පරිවර්තනය සම්පූර්ණ විය. Billboard Boxscore වෙත වාර්තා කරන ලද සංඛ්‍යාලේඛනවලට අනුව, දින 14ක US Arena Treck එකෙන් ඩොලර් මිලියන 17.8ක් උපයාගත් අතර ප්‍රවේශපත්‍ර 167,000ක් අලෙවි විය.

මෙම සංචාරය පසුගිය වසරේ පැවති සහයෝගය සඳහා විය තරු හරස්සැප්තැම්බර් 25 දින අංක 3 හි ආරම්භ කරන ලදී දැන්වීම් පුවරුව 200. එය AEG Presents විසින් ප්‍රවර්ධනය කරන ලදී; මස්ග්‍රේව්ස් නියෝජනය කරන්නේ එක්සත් ජනපදයේ වාසර්මන් සංගීතය විසිනි

මස්ග්‍රේව්ස් ජනවාරි 19 වන දින මින්., ශාන්ත පෝල්හි Xcel බලශක්ති මධ්‍යස්ථානයේදී $692,000ක් ලබාගෙන චාරිකාව ආරම්භ කළ අතර, බොස්ටන්හි මාසය අවසන් වන විට චිකාගෝ, කැන්සාස් සිටි, ක්ලීව්ලන්ඩ් සහ ෆිලඩෙල්ෆියා හි සංදර්ශන සඳහා නැගෙනහිර දෙසට ගමන් කළේය. සංචාරයේ පළමු සංදර්ශන හය ඩොලර් මිලියන 5.2ක් ඉපැයූ අතර ප්‍රවේශපත්‍ර 63,000ක් විකුණා ඇත, එය දැනටමත් ඇගේ වෘත්තීය ජීවිතයේ විශාලතම ආදායමක් උපයාගත් සංචාරය බවට පත් විය.

සෑම සංදර්ශනයක්ම ඩොලර් මිලියනයකට වඩා වැඩි ආදායමක් උපයා ගැනීම සහ ප්‍රවේශපත්‍ර 10,000කට වඩා අලෙවි වීමත් සමඟ පෙබරවාරි මාසයේ දී Momentum වේගවත් විය. සංචාරය නිව් යෝර්ක් හි උච්චතම අවස්ථාවට පත් වූ අතර, පෙබරවාරි 5 දින මැඩිසන් චතුරශ්‍රයේ උද්‍යානයේ ප්‍රසංගය ප්‍රවේශපත්‍ර 14,370 කින් ඩොලර් මිලියන 2 ක බාධකය බිඳ දැමීය.

MSG ප්‍රසංගය Musgraves ගේ වෘත්තීය ජීවිතයේ වැඩිම ආදායමක් ඉපැයූ ප්‍රසංග ලෙස Star-Crossed සංදර්ශන අටකින් සමන්විත වන අතර, පසුව Los Angeles, Dallas, Nashville, Washington, DC, Chicago, Oakland සහ Denver යන නගරවල දින පැවැත්වෙයි.

Star-Crossed සඳහා ඉලක්කම් අටක එකතුව: එළිදක්වන ලද සාමාන්‍යය එක් ප්‍රදර්ශනයකට ඩොලර් මිලියන 1.27ක් සහ ප්‍රවේශපත්‍ර 11,953ක්, 2019 වසරේ Oh, What a World: Tour II වෙතින් පිළිවෙලින් 338% සහ 139%කින් ඉහළ ගොස් ඇත. Oh, What a World: Tour හි 2018-19 කොටසේ සිට එම සංචාරය දැනටමත් පිළිවෙළින් 125% සහ 90%කින් ඉහළ ගොස් ඇත. හා එම සංචාරය Musgraves’s 2015-16 Country & Western Rhinestone Revue වෙතින් පිළිවෙලින් 165% සහ 71% ක පිම්මක් නියෝජනය කරන ලදී, එයම පිළිවෙළින් 16% සහ 15% කින්, එකම ට්‍රේලර් වෙනස් සංචාරයකින්.

මස්ග්‍රේව්ස්ගේ 2022 සංචාරය දශකයකට ආසන්න කාලයක අඛණ්ඩ වර්ධනයක් ඇති කරයි, ඇයගේ නවතම සංචාරය සඳහා විශේෂයෙන් විශාල ගැටීමක් ඇත. ක්‍රීඩාංගණවල මුල් භාගයට නොපැමිණි සමකාලීන කලාකරුවෙකුට ක්‍රීඩාංගණ විකිණීම දුර්ලභ ජයග්‍රහණයකි. Billboard Hot 100නමුත් ප්‍රශංසනීය ඇල්බම කලාකරුවෙකු ලෙස ඇයගේ කීර්තිය – ඇයට Billboard 200 හි හොඳම ඇල්බම පහ හතරක් ඇති අතර වසරේ ඇල්බමය සඳහා 2019 Grammy සම්මානය දිනා ගත්තාය. ස්වර්ණමය හෝරාව – උපකාර කරයි.

සහ සිරස්තල චාරිකා අතර, මස්ග්‍රේව්ස් ප්‍රභේද හරහා ක්‍රියා රාශියකට සහාය දක්වා ඇත කෙනී චෙස්නි හා ආර්යාව A දක්වා කැටි පෙරී හා හැරී ස්ටයිල්ස්, ඇයගේ අඩිපාර පුළුල් කිරීමට සහ රට සහ පොප් රසිකයින් සඳහා ඇති පරතරය පියවීමට උපකාර කරයි. විශ්වාසවන්තව ආදරය කරන ද්‍රව්‍යවලට සහය දැක්වීම සඳහා පදික වේදිකාවට පහර දීම සෙමෙන් නමුත් නිසැකවම ඇය සිටින ස්ථානයට ළඟා විය. පසෙකින් ප්‍රස්ථාර කිරීම එල්ටන් ජෝන්ගේ සිට බිලී අයිලිෂ් දක්වා ලොව විශාලතම සජීවී ක්‍රියා.

සමස්තයක් වශයෙන්, මස්ග්‍රේව්ස් ඇගේ වෘත්තීය ජීවිතය තුළ වාර්තා වූ ඩොලර් මිලියන 31.8ක් උපයා ඇති අතර ප්‍රවේශපත්‍ර 447,000ක් විකුණා ඇති අතර ඉන් අඩකට වඩා පැමිණියේ Star-Crossed: Unveiled වෙතින්. ඇය මෙම ගිම්හානයේදී එක්සත් රාජධානියේ, ඕස්ට්‍රේලියාවේ සහ ජපානයේ උත්සව මාලාවක් ක්‍රීඩා කිරීමට නියමිතය.

Next Post

ර⁣ටට හරි දැක්මක් පතා එජාප සත්‍යග්‍රහය හෙට

Thu Mar 24 , 2022
රට ගොඩනැගීම සඳහා සියලු පාර්ශ්ව පොදු එකඟතාවයකට ගැනීම උදෙසා එක්සත් ජාතික පක්ෂය සංවිධානය කරන සත්‍යග්‍රහය කොළඹ හයිඩ් පිටියේදී හෙට(25)පස්වරු 3ට පැවැත්වේ.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.