කොවිඩ් සමඟ සටන් කළ 5දෙනෙක් මියයයි

ලෝකයේ කොවිඩ් මරණ ගණන ඉහළට

තවත් කොවිඩ් මරණ 05ක් සෞඛ්‍ය සේවා අධ්‍යක්ෂ වෛද්‍යවරයා විසින් තහවුරු කර ඇත.

සෞඛ්‍ය අංශ පෙන්වා දෙන්නේ එම මරණ පරීක්ෂණය (23) තහවුරු කර ඇති බවයි.

ඒ අනුව, ලෝකයේ මේ දක්වා වාර්තා වී ඇති මුළු කොවිඩ් මරණ ගණන 16,450කි.

The post කොවිඩ් සමඟ සටන් කළ 5 දෙනෙකු මියයයි appeared first on Aruna.

Next Post

'Halo' පැමිණ ඇත: නොමිලේ මාර්ගගත රූපවාහිනී කතා මාලාව නරඹන්නේ කෙසේද

Thu Mar 24 , 2022
විශේෂාංගගත සියලුම නිෂ්පාදන සහ සේවාවන් සංස්කාරකවරුන් විසින් ස්වාධීනව තෝරා ගනු ලැබේ. කෙසේ වෙතත්, Billboard හට එහි සිල්ලර සබැඳි හරහා කරන ලද ඇණවුම් සඳහා කොමිස් මුදලක් ලැබිය හැකි අතර, සිල්ලර වෙළෙන්දාට ගිණුම්කරණ අරමුණු සඳහා නිශ්චිත විගණනය කළ හැකි දත්ත ලැබිය හැකිය. ක්‍රීඩකයින් ප්‍රීති වේ! බෙහෙවින් අපේක්ෂා කළ හැලෝ TV මාලානිරූපකය මත […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.