ගාල්ලේ දි පන්දම් විරෝධයක්

බඩු මිල වැඩිවිම, විදුලි කප්පාදුව, ගෑස් සහ ඉන්ධන නොමැතිවීමට විරෝධය දක්වමින් ඊයේ (23) රාත්‍රී ගාල්ල, වක්වැල්ල මංසන්ධියේ දී ජනතා උද්ඝෝෂණයක් පැවැත්විණි.

Next Post

දේශපාලන කටයුතු සඳහා වන අංශය යටතේ එක්සත් ජනපදය සයිබර් සහ තොරතුරු තාක්ෂණ ක්ෂේත්‍ර දියුණු කිරීමට ආධාර පොරොන්දු වේ

Thu Mar 24 , 2022
දේශපාලන කටයුතු පිළිබඳ උප රාජ්‍ය ලේකම් වික්ටෝරියා නුලන්ඩ් මහත්මිය බදාදා ජනාධිපති ලේකම් කාර්යාලයේදී ජනාධිපති ගෝඨාභය රාජපක්ෂ මහතා හමුවිය. අද පෙරවරුවේ සර්ව පාක්ෂික සමුළුවේදී මතු වූ කරුණු, එහි ප්‍රගතිය සහ සිකුරාදා දෙමළ ජාතික සන්ධානය සමඟ පැවැත්වීමට නියමිත සාකච්ඡාව පිළිබඳව ජනාධිපතිවරයා නුලන්ඩ් මහත්මිය දැනුවත් කළේය. මෙම උත්සාහයන් අගය කරමින්, ය […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.