ජෝන් ස්ටුවර්ට් කන්යේ වෙස්ට් නාට්‍ය මධ්‍යයේ ‘ස්මාර්ට්, ආතල්’ පීට් ඩේවිඩ්සන් ආරක්ෂා කරයි

ජෝන් ස්ටුවර්ට්ට ලැබී ඇත පීට් ඩේවිඩ්සන්ලෙස ආපසු පැමිණ ඇත Kanye West ඉලක්ක කරගෙන දිගටම එස්.එන්.එල් කිම් කාර්ඩෂියන් සමඟ ඔහුගේ සම්බන්ධතාවය සඳහා තරුව.

අඟහරුවාදා (මාර්තු 22) SiriusXM ගුවන් විදුලි වැඩසටහනේදී හොවාර්ඩ් ස්ටර්න්ට “මම පීට්ව හොඳින් දන්නවා,” ස්ටුවර්ට් පැවසීය. “ඔහු තම ජීවිතය ගත කිරීමට උත්සාහ කරන කුඩා දරුවෙකි. [He’s] මගේ ප්‍රියතම පුද්ගලයන්ගෙන් කෙනෙක්. ඔහු දක්ෂ, විහිලු, ළමයෙක්, ඔහුගේ ජීවිතය ගත කිරීමට උත්සාහ කරයි.

Ye නාට්‍යයේදී, ස්ටුවර්ට් පැවසුවේ පීට් “ඔබ ඉතා පුපුරන සුලු සහ පටවන ලද දෙයක් සමඟ කටයුතු කරන විට, වෙනත් සියලු වර්ගවල දේවල් සමඟ කටයුතු කරන විට, එම තත්වය තුළ ඔබට හැකි උපරිමයෙන් කටයුතු කරන බවයි. මම ඒ ළමයට විතරයි ආදරේ”

හිටපු දෛනික සංදර්ශනය ඔහුට ඩේවිඩ්සන් මුණගැසුණේ සංචාරක හාස්‍ය නාට්‍ය වලින් බව සත්කාරකවරයා පැහැදිලි කළේය. “ඩේව් [Chappelle] මම බොස්ටන් සහ හූස්ටන්වල ​​ප්‍රසංග පවත්වමින් සිටි අතර, පීට් එළියට පැමිණ ප්‍රසංගය කළා, ”ඔහු සිහිපත් කළේය. “හා ඔහු සහ [John] මුලානි වැඩ කළේ මම ජර්සි හි ජීවත් වන ස්ථානය අසල, එබැවින් මම යම් ස්ථානයක සිට පීසා මිලදී ගැනීමට යමි.

මගේ යාළුවෝ ගොඩක් අමාරුවේ වැටිලා සමහර අය මැරෙනවා මම දැකලා තියෙන නිසා මට ඒ කොල්ලෝ ගැන හැම වෙලේම හරිම පීතෘ සහජ හැඟීමක් තියෙනවා. “එය දියුණු ව්‍යාපාරයකි.”

යේ සමාජ මාධ්‍ය තුළ මාසයකට වැඩි කාලයක් ඩේවිඩ්සන් ප්‍රතික්ෂේප කර ඇත. ගණන් කළ නොහැකි පෝස්ට් අතර රැප් ගායකයා “ස්කේට්” යන අන්වර්ථ නාමය භාවිතා කළ එකක් ඔහුගේ රසිකයින්ට ප්‍රසිද්ධියේ බැන වැදීමට දිරිගන්වයි. ස්ටේටන් දූපතේ රජු නළුවා. “යමෙක් මට සහ මගේ පවුලට ආදරය කරන්නේ නම්, ඔබ සැබෑ ජීවිතයේ ස්කීට් දුටුවහොත්, ඔබේ පෙණහලු මුදුනේ ලිහිල්ව කෑගසමින් සදහටම ‘කිමී’ යැයි පවසන්න,” රැප් ගායකයා ලිවීය.

ඔහු ඔහුගේ ද ගේම් සහයෝගීතාවය සඳහා සංගීත වීඩියෝ දෙකක් නිකුත් කළේය, “ඊසි”, ඩේවිඩ්සන්ගේ නොපැහැදිලි මුහුණ සහ “ස්කේට්” යනුවෙන් කියවෙන ස්ෙවට් කමිසයක් සහිත තවත් රූපයකට පහර දෙන මැටි රූපයක් පෙන්වයි. “දෙවියන් වහන්සේ මාව එම අනතුරෙන් ගැලෙව්වා / මට පීට් ඩේවිඩ්සන්ගේ a– පරාජය කළ හැකි වන පරිදි,” ඔහු දර්ශනය පුරා රැප් කරයි.

එම මතභේදාත්මක මුල් ඩේවිඩ්සන් පැහැරගෙන ගොස් පණපිටින් වළලනු ලබන ක්ලේමමක් “ඊසි” වීඩියෝව සොයා ගනී. යේ විකට නළුවාගේ හිස් කබලෙන් වැඩෙන රෝස මල් උදුරා ඔහු වැලන්ටයින් දිනයේ කිම් කාර්ඩේෂියන්ගේ නිවස අසල නවතා තිබූ ට්‍රක් රථයකට ඒවා ලබා දීමට පෙර ඔහුගේ හිස වළ දමයි.

Next Post

ක්‍රිස් බ්‍රවුන් පවසන්නේ ඔහුගේ ගෘහ සේවිකාවට සුනඛ ප්‍රහාරය සම්බන්ධයෙන් නඩු පැවරිය නොහැකි බවයි

Thu Mar 24 , 2022
වෙනුවෙන් නීතිඥවරු ක්රිස් බ්රවුන් තම බල්ලා තම සහෝදරියට ප්‍රචණ්ඩ ලෙස පහර දුන් බව කියන ගෘහ සේවිකාවක් විසින් ගොනු කරන ලද නඩුවක් ලොස් ඇන්ජලීස් විනිසුරුවරයෙකුට ඉවත දැමීමට අවශ්‍ය වේ, ඇය එම සිද්ධිය “නොදැක්කා” නිසා චිත්තවේගීය පීඩා සඳහා නඩු පැවරීමට ඇයට කිසිදු හේතුවක් නොමැති බව තර්ක කරයි. 2020 ලේ වැකි සිදුවීම දැකීමෙන් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.