ජෝ ජෝනාස් ලාස් වේගාස් විවාහ මංගල්‍යයේදී ‘අහඹු සිදුවීම්’ කතා කරයි, ‘අද රාත්‍රී ප්‍රදර්ශනයේ’ ස්මාෂ් මුත්ගේ ‘ඕල් ස්ටාර්’ නාට්‍යමය කවරය ඉරා දමයි

මොකක්ද ජෝ ජෝනාස්ඔහු සමඟ වේදිකා ගත වීමට පෙර විකාර පූර්ව-සංදර්ශන දින චර්යාව ජෝනාස් සහෝදරයෝ? බදාදා රාත්‍රියේ (මාර්තු 23) ගායකයා නතර වූ විට අපි දැන ගත්තෙමු එම අද රෑ සංදර්ශනය ඔහුගේ නව MTV රියැලිටි වැඩසටහන ප්‍රචාරය කිරීමට පොප්ස්ටාර් කෙනෙක් වෙනවා සහ ඔහුගේ රහස් පොම්ප කිරීමේ චාරිත්‍රය සත්කාරක ජිමී ෆැලන් සමඟ බෙදා ගන්න.

“සාමාන්‍ය පැනීමේ ජැක්, තල්ලු කිරීම්, කවුරුහරි ඔබේ මුහුණට පහර දෙයි,” ඔහු පැවසීය. “ඒත් දැන් අවුරුදු කිහිපයක ඉඳන්ම මම කැමතියි ‘ඕල් ස්ටාර්’ නාට්‍ය පිටපතක් කරන්න. කට කඩා දමන්න. එය මගේ කටහඬ උණුසුම් කරන අතර මාව නිවැරදි මානසිකත්වයට පත් කරන බව මට පෙනේ. ඉතින්, ඇත්ත වශයෙන්ම, ජිමීට මයික් එකක් අතේ තිබූ නිසා, ජෝනාස් එය එසේ කළා.

බර්ගන්ඩි ඇඳුමකට රොක් කරමින්, රෝස පැහැති කමිසයක් සහ ගැලපෙන කණ්නාඩි සහිතව, ජෝනාස් ඔහුගේ අර්ධ-කාලීන, බ්‍රෝඩ්වේ-වටිනා කවරය ආරම්භ කළේය. පොප් හියු ජැක්මන් රතු කරවන දක්ෂතාවයෙන් සුසර කරන්න. හවුස් බෑන්ඩ් ද රූට්ස් ඔහුට සටන් පහරක් ලබා දෙමින් වේදිකාවට ඇවිද ගිය ජෝනාස් පක්ෂ ගීය නාට්‍යමය බැලඩ් එකක් බවට පත් කළ අතර එය නිවස විනාශ කළේය.

ඔහු ජොබ්‍රෝස් ගැන කතා කිරීමට ෆැලන් සමඟ ද වාඩි විය. ලාස් වේගාස් පදිංචිය සහ ඔවුන් නේවාසික රන් රශ්මියට සම්බන්ධ වීමට සුදුසුම කාලය වූයේ මන්ද යන්නයි. “අපට නම්, එය වූයේ, ‘අපි සෙලීන් ඩියෝන් වෙත සමීප වන්නේ කෙසේද?’,” ජුනි මාසයේ පාක් එම්ජීඑම් හි ඩොල්බි ලයිව් හි රාත්‍රී පහක පදිංචිය සඳහා සහෝදර තිදෙනා සින් සිටි හි සාප්පුවක් පිහිටුවීමට තීරණය කළ හේතුව ගැන ජෝනාස් විහිළු කළේය. . “අපි විවෘත කිරීමක් දුටුවා සහ සහෝදරයන් තිදෙනෙකුගේ කාලසටහන සමතුලිත කිරීමට උත්සාහ කිරීම අභියෝගාත්මක බව අපි දුටුවෙමු, එබැවින් අපි, ‘ඔබ දන්නවාද?’ අපි අවසානයේ වේගාස් වෙත යමු.

ඔබට මතක ඇති පරිදි, ජෝනාස් සහ ඔහුගේ බිරිඳ, හිටපු ගේම් ඔෆ් ත්රෝන්ස් තරුව Sophie Turner, විවාහ වුණා එම වසරෙන් පසුව 2019 දී වේගාස් හි දැන්වීම් පුවරුව සංගීත සම්මාන සහ ඔහු පැවසුවේ ඔවුන් මූලික වශයෙන් “එහි සිටි ඕනෑම කෙනෙකුට” සහභාගී වන ලෙස මෙන්ම “අහඹු සිදුවීම් සමූහයකට” ආරාධනා කළ බවයි. එල්විස් අනුකාරකයෙකු විසින් ඔවුන් විවාහ කර ගැනීමට මනෝභාවයට පත් වූ අතර, ප්‍රෙස්ලි හැර අන් සියල්ලන්ම හෙළිදරව් නොකිරීමේ ගිවිසුමක් අත්සන් කිරීමෙන් ඔවුන් “හරිම තීරණාත්මක වැරැද්දක්” කළ බව ජෝනාස් පිළිගත්තේය.

“අපි අවදි වූ අතර අපි දේශීයව සක්රිය කරමු පුවත් සහ ඔහු ඉන්නවා,” ජෝනාස් සිහිපත් කළේ, අනුකාරකයා යුවලගේ රින්ග් පොප් මංගල මුදු වල දවටන eBay හි විකිණීමට උත්සාහ කළ බව සඳහන් කරමිනි.

ජෝනාස් ඔහුගේ පාර්ශ්ව කණ්ඩායම සඳහා ගීත අතර වෙනස පැහැදිලි කළේය, DNCE – “බොහෝ දුරට ආහාර සම්බන්ධ” – සහ ප්‍රේම ගීත සහ හද කම්පා කරවන JoBros නාද. DNCE දැන් ඔවුන්ගේ Kygo සහයෝගීතාව සමඟ නැවතත් අපගේ කන්වලට පැමිණ ඇත.නැටුම් පාද,” සහ ඉදිරියට එන සමහර ප්‍රසංග ගැන ජොනාස් උද්යෝගිමත් වුවද, ඔහු පැවසුවේ EDM තරුව ඔහුගේ නින්දට යන වේලාවෙන් මදක් පසු වී ඇති බවත්, රාත්‍රී භෝජන සංග්‍රහ මධ්‍යම රාත්‍රියට සහ තනි ඉලක්කම් වලින් වේලාවන් නියම කර ඇති බවත්ය.

Fallon ඔහුට යන්නට පෙර, බ්‍රහස්පතින්දා රාත්‍රියේ (මාර්තු 24) තිරගත වන නව MTV කතා මාලාවට ගෞරවයක් වශයෙන් – මෙම යුගලය “TikTok Duets” නව කොටස ආරම්භ කරන ලදී, එය රසික රසිකාවියන්ගේ “Open Verse Challenge” ප්‍රවණතාවය මත පදනම් වේ. ගීතයක පළමු පදය සහ දෙවන පදය තවත් කෙනෙකුට සම්පූර්ණ කිරීම සඳහා හිස්ව තැබීම. ඔහුගේ බිට් සඳහා, ජෝනාස් “ක්ලෝසර්” නම් තාලයක් සඳහා පදයක් ඉරා, ඔටෝ ටූන් හි පහළ පිටුපස උපත් ලකුණක් ගැන ගායනා කළ අතර එය ෆැලන්ව සිනා කළේය.

Jonas බලන්න අද රාත්‍රී සංදර්ශනය පහත.

Next Post

මූල්‍ය සේවා සදහා බදු වැඩිවෙයි 

Thu Mar 24 , 2022
වැට බද්ධ 15% සිට 18% දක්වා ඉහළට මූල්‍ය සේවා මත එකතු කළ අගය මත බද්ද හෙවත් වැට් බද්ද ඉහළ සැපයීම අදාළ බදු සංශෝධන පනත් කෙටුම්පත සංශෝධන සහිත සම්මත වී තිබේ. ඒ අනුව වැට් බද්ද 15% සිට 18% දක්වා වැඩි කිරීම අද පාර්ලිමේන්තුවේ සම්මත විය. The post මූල්‍ය සේවා සඳහා බදු […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.