ඩ්‍රේක් ඔහුගේ රූලට් ජයග්‍රහණවලින් ලෙබ්‍රොන් ජේම්ස් පවුලේ පදනමට බිට්කොයින් වලින් ඩොලර් මිලියනයක් පරිත්‍යාග කරයි

ඩ්රේක් චොක්ලට් චිප්ස් මිලියනයක් රැගෙන Wynn සිට ඔහුගේ මිතුරා LeBron James හට ජැක්පොට් පහර දීමෙන් පසු Bitcoin මිලියනයක් ලබා දීමට ගියේය.

OVO රැප් ගායකයා බදාදා (මාර්තු 23) ඔහුගේ උපන් නගරයේ සුප්‍රසිද්ධ ස්ටීක්හවුස් වරාය 60 වෙතින් Instagram වීඩියෝවක බෙදා ගත්තේය (ඔහු වෙඩි තැබුවේ එහිදීය. “ශීර්ෂ පාඨ” සංගීත වීඩියෝව ආපසු 2011 දී) ඔහු මෑතකදී Stake.com හි “ඇදහිය නොහැකි රාත්‍රියක්” ඔට්ටු ඇල්ලීම සහ Roulette විශාල ජයග්‍රහණයක් ලබා ඇති බව, Drizzy මෑතකදී ඔහුගේ Instagram හි ප්‍රකාශ කළ ඔන්ලයින් සූදු නිවසකි. ධනය බෙදාගැනීමේ උත්සාහයක් ලෙස, ඔහු ඩොලර් මිලියනයක් බිට්කොයින් වෙත තෑගි කළේය ලෙබ්‍රොන් ජේම්ස් පවුල් පදනමඑය අධ්‍යාපනය සහ විෂයමාලා අධ්‍යාපනික මුලපිරීම් කෙරෙහි අවධානය යොමු කරමින් ඔහියෝ හි ඇක්‍රොන් හි ජේම්ස්ගේ උපන් ගමෙහි දරුවන් සහ පවුල් සඳහා පරම්පරාගත වෙනසක් ඇති කිරීමට එහි කාලය, සම්පත් සහ ආශාව ආයෝජනය කරයි.

“මම ඒ වගේ ආශීර්වාද ලබන ඕනෑම වේලාවක, මම නිතරම සිතන්නේ එය මාරු කළ යුතු හොඳ කර්මයක් බවයි,” ඔහු ක්ලිප් එකේ පැවසීය. සහ ඔහුගේ අතිශය පුණ්‍යායතනය ලෙසම “දෙවියන්ගේ සැලැස්ම” සංගීත වීඩියෝවඩ්‍රේක් විසින් වීඩියෝව සඳහා ඩොලර් මිලියනයකට ආසන්න අයවැයක් විවිධ පවුල් සහ ආයතන වෙත ලබා දුන් අතර, සහතික ලත් පහර සාදන්නා ටොරොන්ටෝ රෝයල් ක්‍රවුන් ඇකඩමියේ පැසිපන්දු ක්‍රීඩා කරන මයිකල් නම් උසස් පාසල් මලල ක්‍රීඩකයාට සහ ඔහුගේ වෙහෙස මහන්සි වී වැඩ කරන මවට ඩොලර් 100,000ක් ලබා දුන්නේය.

Bron සහ Drizzy, Stake.com සමඟ එක්ව, මයිකල් සහ ඔහුගේ මව සඳහා රාත්‍රී භෝජන සංග්‍රහයක් සංවිධානය කළ අතර එහිදී ඔවුන් එම මුදලින් පවුල පුදුමයට පත් කළහ. රැප් ගායකයාගේ මෑතක සිට “පාපිගේ නිවස” දැන්වීම් පුවරුව 200– ඉහළම ඇල්බමය සහතික පෙම්වතා පිරිමි ළමයා, චිත්තවේගීය හෙළිදරව්ව ශබ්ද විකාශනය කළේය. ඔබට ඔහුව දැන් සහතික කළ පුණ්‍යායතන පිරිමි ළමයා ලෙස හැඳින්විය හැකි යැයි අනුමාන කරන්න.

Drake ගේ වීඩියෝව පහතින් නරඹන්න.

Next Post

Raven-Symoné ඩිස්නි සගයන් සමඟ ෆ්ලොරිඩාවේ 'විකාර සහගත' 'සමලිංගික යැයි නොකියන්න' පනත් කෙටුම්පතට සම්බන්ධ වේ

Thu Mar 24 , 2022
Raven-Symoné නළු නිළියන් සහ නිර්මාණාත්මක කණ්ඩායම පිටුපසින් මෙහෙයවීය Raven’s Home ෆ්ලොරිඩාවේ “Don’t Say Gay” පනතට විරෝධය දැක්වීම සඳහා අඟහරුවාදා පා ගමනකදී. “අපගේ සහයෝගයට LGBTQ+ පවුලේ අය සහ ‘සමලිංගික බිල්පත් නොකියන්න’ මගින් හානියට පත්වන සියලුම දෙනා අපි කස්ටිය Raven ගේ නිවස පිටතට ඇවිදිනවා,” දිගු කලක් තිස්සේ ඩිස්නි නාලිකා තරුව ඇගේ පෝස්ටයට […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.