දුම්රිය ගාස්තු ඉහළ දැමීම ඇමති අණින් නවතී

පුර්ව දැනුම් දීමකින් තොරව විශේෂ දුම්රිය හා නගරාන්තර දුම්රියවල ගාස්තු සංශෝධනය කිරීමට ගෙන ඇති තීරණය අත්හිටවු බව ප්‍රවාහන අමාත්‍ය දිලුම් අමුණුගම මහතා පවසයි.

Next Post

Foo Fighters, Jon Batiste, HER, Nas & Chris Stapleton 2022 Grammys හිදී රඟ දැක්වීමට

Thu Mar 24 , 2022
පටිගත කිරීමේ ඇකඩමිය 2022 සඳහා අතිරේක රංගන ශිල්පීන් පස් දෙනෙකු බ්‍රහස්පතින්දා (මාර්තු 24) නිවේදනය කළේය ග්රැමීස්: ජෝන් බැටිස්ට්, Foo සටන්කරුවන්, ඇයට, නාස් හා ක්රිස් ස්ටැපල්ටන්. අප්‍රේල් 3 උත්සවයට ගීත ඇතුළත් විශේෂ In Memoriam කොටසද ඇතුළත් වේ ස්ටීවන් සොන්ඩ්හයිම් විසින් සිදු කරන ලදී සින්තියා එරිවෝ, ලෙස්ලි ඔඩම් ජූනියර්, බෙන් ප්ලැට් හා […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.