දුම්රිය ගාස්තු ඉහළ දැමීම ඇමති අනින් නවතී

පුර්ව දැනුම් දීමකින් තොරව විශේෂ දුම්රිය හා නගරාන්තර දුම්රියවල ගාස්තු සංශෝධනය කිරීමට ගෙන ඇති තීරණය අත්හිටවු බව ප්‍රවාහන අමාත්‍ය දිලුම් අමුණුගම මහතා පවසයි.

Next Post

ඔස්කාර් සම්මානය සඳහා නිර්දේශිත 'CODA' Deaf West Theatre විසින් වේදිකා සංගීතය ලෙස අනුවර්තනය වීමට නියමිතය

Thu Mar 24 , 2022
CODAබිහිරි පවුලක ගායන යොවුන් දියණියක් පිළිබඳ ඔස්කාර් සම්මානය සඳහා නිර්දේශිත චිත්‍රපටය, වේදිකා සංගීතයක් ලෙස සංවර්ධනය කරනු ලබන්නේ ලොස් ඇන්ජලීස් හි බිහිරි වෙස්ට් රඟහල විසිනි. චිත්‍රපටයේ නිෂ්පාදකයින් වන Vendôme Pictures සහ Pathé Films විසින් මෙම ව්‍යාපෘතිය බදාදා (මාර්තු 23) නිවේදනය කරන ලද්දේ ඉරිදා ඇකඩමි සම්මාන උළෙලට පෙරය. CODA හොඳම පින්තූරය සඳහා […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.