දුම්රිය ගාස්තු හොර රහසේ වැඩි කරලා

නගරාන්තර, දුරගමන් සේවා සහ විශේෂ සීඝ්‍රගාමී දුම්රියවල ප්‍රවේශපත් ගාස්තු කිසිඳු දැනුවත් කිරීමකින් තොරව ඊයේ මධ්‍යම රාත්‍රීයේ සිට ඉහළ දමා ඇති බව දුම්රිය ස්ථානාධිපති සංගමයේ සභාපති සුමේධ සෝමරත්න මහතා අද (24) පැවසීය.

Next Post

BTS හි J-Hope පරීක්ෂණ COVID-19 සඳහා ධනාත්මක වේ

Thu Mar 24 , 2022
BTS‘ජේ-හෝප් ධනාත්මක බව පරීක්‍ෂා කිරීමෙන් පසු විවේක ගනිමින් සිටී COVID-19. K-pop තරුව බදාදා (මාර්තු 23) උගුරේ අමාරුවක් සමඟ රෝහලකට ගිය අතර, PCR පරීක්ෂණයකින් පසුව, නව කොරෝනා වයිරසය ඇති බව හඳුනා ගත් බව BigHit Music වෙතින් ප්‍රකාශයක් කියවයි. J-Hope සම්පූර්ණයෙන්ම vaxxed, දැනට “උගුරේ අමාරුවක් හැර වෙනත් රෝග ලක්ෂණ නොමැත” සහ නිරෝධායනය […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.