නව ඇල්බමයේ ‘බ්ලූ වෝටර් පාර’ පහළට රසිකයින් රැගෙන යාමට කෙහෙලානි සූදානම්

වසර කිහිපයක නිරන්තර බාධා කිරීම් සහ සියලු වර්ගවල වසා දැමීම් වලින් පසු, ලෝකයට යම් සුවයක් අවශ්‍ය වේ. වාසනාවකට මෙන්, කෙහෙලානි ඒ සඳහා උදව් කිරීමට ඇල්බමයක් සූදානම් කර ඇත.

බ්‍රහස්පතින්දා (මාර්තු 24), R&B සුපිරි තරුව ඔවුන්ගේ තුන්වන චිත්‍රාගාර ඇල්බමය නිවේදනය කළේය නිල් වතුර පාර. අප්‍රේල් 29 වැනි දිනට මාසයකට වැඩි කාලයක් ඇතුළත නිකුත් වීමට නියමිත මෙම ඇල්බමයේ ඇයගේ අවසාන ගීත දෙක වන “Altar” සහ “Little Story” ඇතුළත් වනු ඇත, එය ඇය මෙම නව ව්‍යාපෘතියේ විවිධ කලාත්මක චාරිකා ලෙස හඳුන්වන දෙයකි.

නිල් වතුර පාර මගේ මනසේ ගමනාන්තයක්,” Kehlani ප්රකාශයක් ඔවුන්ගේ ඉදිරි ඇල්බමය ගැන පැවසීය. “මම හැමෝටම ප්‍රවේශය දෙනවා. එය චිත්තවේගී ගමනක්, ලිංගික ගමනක් සහ අධ්‍යාත්මික ගමනකි. මට නම් ඇල්බමය වීදුරු ගෙයක් වගේ. එය සැහැල්ලු, විනිවිද පෙනෙන අතර සූර්යයා ඒ හරහා බබළයි. ”

ගායිකාව සහ ගීත රචකයාගේ රසිකයන් 2021 සැප්තැම්බර් මාසයේ සිට ගායිකාව ඇගේ නව ඇල්බමය නිකුත් කරන දිනයක් ප්‍රකාශයට පත් කරන තෙක් ඉවසිලිවන්තව බලා සිටිති. එදා කෙහෙලානි එළිදැක්වුවා ගුප්ත ට්‍රේලරයක් ව්‍යාපෘතිය සඳහා, බත්කූරෙකු අභිරහස් ලෙස දර්ශනය වීමට පෙර, තුවාල වූ කකුලක් බොරළු පාරක කොර ගසමින් සිටින ආකාරය ඇයට පෙන්වමින්, සමහර බ්‍රියාර් වැල් ඉන්ද්‍රජාලික ලෙස ඔවුන්ගේ මාවතේ විශාල සෙවනැලි රූපයක් නිර්මාණය කළේය.

නිල් වතුර පාර කෙහ්ලානිගේ අවසන් ඇල්බමයේ විලුඹ මත පැමිණේ, එය එසේ නොවන තුරු එය හොඳ විය, එය 2020 මැයි මාසයේදී නිකුත් කරන ලදී. මෙම ව්‍යාපෘතිය ඇයට තරු විනෝද චාරිකාවක් විය; Billboard 200 සහ Top R&B/Hip-Hop ඇල්බම ප්‍රස්ථාර දෙකෙහිම අංක 2 ස්ථානයට පැමිණෙමින්, ඒක හොඳයි විචාරක පැසසුමට ද ලක් විය.

මෙම සතියේ, Kehlani ප්‍රධාන රංගන ශිල්පියෙකු ලෙස ප්‍රකාශයට පත් කරන ලදී Dreamville 2022. J. Cole, Lil Baby, Wizkid සහ තවත් බොහෝ කලාකරුවන් සමඟ මෙම තරුව අප්‍රේල් 2-3 දක්වා NC හි Raleigh හිදී පැවැත්වෙන උත්සවයට එක්වනු ඇත.

නිල් වතුර පාර අත්ලාන්තික් වාර්තා හරහා අප්රේල් 29 නිකුත් කෙරේ. ඇල්බමය පෙර ඇණවුම් කරන්න මෙතන.

Next Post

පෝල් සයිමන් හට ග්‍රැමි ආචාරය ඩේව් මැතිව්ස්, බ්‍රැඩ් පේස්ලි, බිලී පෝටර් සහ ෂැගී පෙළගැස්ම වෙත එක් කරයි

Thu Mar 24 , 2022
ලාස් වේගාස් හි විකාශය වූ 2022 ග්‍රැමී සම්මාන උළෙලෙන් දින තුනකට පසු අප්‍රේල් 6 වන දින, පටිගත කිරීමේ ඇකඩමිය විසින් ගීත සඳහා ආචාරයක් පටිගත කරනු ඇත. පෝල් සයිමන් හොලිවුඩයේ Pantages රඟහලේදී. Brandi Carlileඅප්‍රේල් 3 ග්‍රැමී විකාශනය සඳහා ප්‍රකාශයට පත් කරන ලද පළමු රංගන ශිල්පීන් කණ්ඩායමේ සිටි, මෙම ප්‍රසංගයේ විශේෂත්වය ද […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.