ප්‍රින්ස්: මෙම ග්‍රීෂ්ම සෘතුවේදී චිකාගෝ හිදී ආරම්භ වීමට ඇති ගිලී ගිය අත්දැකීම

චිකාගෝ සඳහා ලබන සතියේ කාලගුණ අනාවැකියට වැසි වැසි – දම් පාට වැසි, විශේෂයෙන් – මාස හතරක් පවතිනු ඇතැයි අපේක්ෂා කෙරේ. මෙම දේශගුණික විපර්යාසය හේතු වේ කුමාරයා: ගිලී ගිය අත්දැකීම ජුනි 9 සිට ඔක්තෝබර් 9 දක්වා මිචිගන් මාවතේ සාප්පුවක් පිහිටුවීම, ප්‍රින්ස් ඔහුගේ ජීවිත කාලය තුළ නිර්මාණය කළ සංගීත කුණාටුව නවතම ආකාරයකින් අත්විඳීමට සහභාගිවන්නන්ට අවස්ථාව ලබා දෙයි.

ප්‍රින්ස්ගේ වතුයාය සමඟ එක්ව Superfly විසින් ඉදිරිපත් කරන ලද මෙම අන්තර්ක්‍රියාකාරී අත්දැකීම, ඔහුගේ වඩාත්ම බලගතු ඇල්බමයක් සඳහා වූ කලා කෘති ඇතුළුව, ප්‍රමාද වූ සංගීත නවෝත්පාදකයාගේ නිර්මාණාත්මක පරිණාමය, ක්‍රියාකාරීත්වය සහ ශබ්දය ජීවයට ගෙන එන බහුමාන අවකාශයන් 10 කින් සමන්විත වනු ඇත. දම්පාට වැස්ස. “ඔබට පියවරක් ගැනීමට හැකි වනු ඇත දම්පාට වැස්ස ඇල්බම කවරය, ”සුපර්ෆ්ලයි සම-නිර්මාතෘ කෙරී බ්ලැක් පවසයි රෝලිං ස්ටෝන්. “ඔබේ ඡායාරුපය යතුරුපැදියේ ලබා ගත හැකි ස්ථානය. නමුත් අපි මුළු වීදි දර්ශනයම සම්පූර්ණයෙන් ගොඩනඟන්නෙමු, හරිද? ඉතින් ෆස්ට් ඇවනියු ක්ලබ් එකයි කඩවල් ගොඩකුයි තියෙනවා.”

අනෙකුත් සැකසුම් අතර Paisley Park හි Prince’s Studio A සහ ​​”Kiss” ගායකයාගේ ආලෝකකරණ නිර්මාණකරු Roy Bennett විසින් නිර්මාණය කරන ලද සහ Bose කථිකයන් විසින් බලගන්වන ලද ශ්‍රව්‍ය දෘශ්‍ය අත්දැකීමක් අමුත්තන්ට ලබා ගත හැකි නර්තන සාදයක් ඇතුළත් වේ. ප්‍රින්ස් වතුයායේ අනුග්‍රහයෙන් ඓතිහාසික ඇඳුම් ආයිත්තම් කට්ටල, ඡායාරූපකරණය, උපකරණ සහ තවත් දේ පරීක්ෂා කිරීමට ලබා ගත හැකිය.

“ප්‍රින්ස්ගේ ජනප්‍රිය සංගීතය සහ ඔහුගේ ජීවිතය ගත කළ ආනුභාව සම්පන්න ආකාරය සමරන අත්දැකීමක් නිර්මාණය කිරීම සඳහා ප්‍රින්ස් එස්ටේට් සමඟ හවුල් වීමට ලැබීම පරම ගෞරවයක්” යනුවෙන් බ්ලැක් ප්‍රකාශයක් නිකුත් කරමින් කියා සිටියේය. “මෙම ව්‍යාපෘතියේ වැඩ කිරීමෙන් මා සදහටම වෙනස් වන බව මම දනිමි. රසිකයන් ඔවුන් සමඟ කුඩා ප්‍රින්ස් ආශ්වාදයක් නිවසට ගෙන එනු ඇතැයි මම බලාපොරොත්තු වෙමි.”

සඳහා ප්රවේශපත් කුමාරයා: අන්තර්ක්‍රියාකාරී අත්දැකීම විකිණීමට යන්න 10. am CT මාර්තු 31 at PrinceTheExperience.com.

Next Post

රුපියල්. 2017 වසරේ SMIB වෙතින් ව්‍යාජ ලියකියවිලි යොදාගෙන ලබාගත් මිලියන 68ක ණය - COPE

Thu Mar 24 , 2022
පොදු ව්‍යාපාර පිළිබඳ කාරක සභාව (COPE) නිරීක්ෂණය කර ඇත්තේ 2017 වසරේදී පුද්ගලයන් 47 දෙනෙකු පමණ ව්‍යාජ ලේඛන සකස් කර ව්‍යාජ තොරතුරු ඉදිරිපත් කර රුපියල් මිලියන 100 ක ණය ලබාගෙන ඇති බවයි. රාජ්ය උකස් හා ආයෝජන බැංකුවෙන් (SMIB) මිලියන 68 ක්. තව..

සබැඳි පුවත්

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.