පෝල් සයිමන් හට ග්‍රැමි ආචාරය ඩේව් මැතිව්ස්, බ්‍රැඩ් පේස්ලි, බිලී පෝටර් සහ ෂැගී පෙළගැස්ම වෙත එක් කරයි

ලාස් වේගාස් හි විකාශය වූ 2022 ග්‍රැමී සම්මාන උළෙලෙන් දින තුනකට පසු අප්‍රේල් 6 වන දින, පටිගත කිරීමේ ඇකඩමිය විසින් ගීත සඳහා ආචාරයක් පටිගත කරනු ඇත. පෝල් සයිමන් හොලිවුඩයේ Pantages රඟහලේදී.

Brandi Carlileඅප්‍රේල් 3 ග්‍රැමී විකාශනය සඳහා ප්‍රකාශයට පත් කරන ලද පළමු රංගන ශිල්පීන් කණ්ඩායමේ සිටි, මෙම ප්‍රසංගයේ විශේෂත්වය ද ඉදිරිපත් කරනු ඇත. නිවසට බැඳී: ඒ ග්‍රැමී ආචාරය පෝල් සයිමන්ගේ ගීත වලට. ප්‍රසංගය සඳහා සකසන ලද අනෙකුත් ප්‍රසංගකරුවන් – සියලුම වත්මන් හෝ අතීත ග්‍රැමී නාමයෝජනා – රියානන් ගිඩන්ස්, ඇන්ජලික් කිඩ්ජෝ, ලිට්ල් බිග් ටවුන්, ඩේව් මැතිව්ස්, බ්‍රැඩ් පේස්ලි, බිලී පෝටර්, ෂැගී, ටේක් 6, ඉර්මා තෝමස් සහ ට්‍රොම්බෝන් ෂෝටි ය.

උපහාරයේදී සයිමන් “විශේෂ පෙනුමක්” ලබා දෙනු ඇත, එය දිගු ග්‍රැමී ආචාර පෙළකට සම්බන්ධ වේ. The Night That Changed America: A Grammy Salute to The Beatles, අපි පිස්සු වට්ටමු: ප්‍රින්ස්ට ග්‍රැමි ආචාරය, Stayin’ Alive: A Grammy Salute to the Music of The Bee Geesහා අපි ඔබට සැමවිටම ආදරය කරමු: විට්නි හූස්ටන්ට ග්‍රැමි ආචාරයක්.

සයිමන් ආචාරය නිෂ්පාදනය කර ඇත්තේ Ken Ehrlich Productions විසිනි. 1980 සිට 2020 දක්වා වසර 40ක් පුරා විකාශය වූ Grammy Awards හි නිෂ්පාදක හෝ විධායක නිෂ්පාදකවරයා වූ Ehrlich විධායක නිෂ්පාදකවරයා වේ.

ප්‍රවේශපත්‍ර මාර්තු 26 සෙනසුරාදා පෙ.ව. 10ට මහජනතාවට විකිණීමට ඇත. ප්‍රවේශපත්‍ර මිලදී ගැනීමට පොදු සබැඳිය සක්‍රිය වනු ඇත මෙතන එම දිනයේ.

මෙම සංදර්ශනය 2022 දී පසුව CBS හි විකාශය වේ.

හොලිවුඩ් පැලේඩියම් යනු 1971 දී ප්‍රථම සජීවී ග්‍රැමී විකාශනය වූ වසරයි. සයිමන් සහ ගාර්ෆන්කල්ගේ කැළඹිලි සහිත ජලය මත පාලම ප්රධාන සම්මාන අතුගා දැමීය. සයිමන් එදින රාත්‍රියේ වාර්තාගත ග්‍රැමී සම්මාන හතක් දිනා ගත් අතර, එය එතෙක් පැවති නව ග්‍රැමී වාර්තාවක් පිහිටුවීය මයිකල් ජැක්සන් 1984 ප්‍රදර්ශනයේදී ග්‍රැමී සම්මාන අටක් දිනා ගත්තා. (සන්තානා 2000 දී ජැක්සන්ගේ වාර්තාව සම කළේය.)

සයිමන් 2007 දී ජනප්‍රිය ගීතය සඳහා ගර්ෂ්වින් ත්‍යාගය ලබා ගත් ප්‍රථම පුද්ගලයා විය. ඔහු 1982 දී ගීත රචකයන්ගේ ශාලාවට ඇතුළත් විය. එම සංවිධානයේ ඉහළම ගෞරවය වන Johnny Mercer සම්මානය 1998 දී ලබා ගන්නා ලදී. සහ 2010 දී “Bridge Over Troubled Water” සඳහා එහි Towering Song සම්මානය.

සයිමන් දෙවරක් රොක් ඇන්ඩ් රෝල් හෝල් ඔෆ් ෆේම් වෙත ඡන්දය ලබා දී ඇත – 1990 දී සයිමන් සහ ගාර්ෆන්කල් සමඟ සහ 2001 දී ඒකල කලාකරුවෙකු ලෙස.

ඔහු ග්‍රැමී සම්මාන 16 ක් දිනා ඇති අතර, වසරේ වාර්තාව සඳහා වාර්තාගත සම්මාන තුනක්, වසරේ ඇල්බමය සඳහා වාර්තාගත සම්මාන තුනක් සහ වසරේ ගීතය සඳහා එක් සම්මානයක් ඇතුළුව. සයිමන් සහ ගාර්ෆන්කල් 2003 දී පටිගත කිරීමේ ඇකඩමියෙන් ජීවිත කාලීන ජයග්‍රහණ සම්මානයක් ලබා ගත්තේය.

දැන්වීම් පුවරුව සයිමන් සයිමන් සහ ගාර්ෆන්කෙල් සමඟ ඔහුගේ පටිගත කළ කෘතිවලින් ඔහුගේ ස්වාමියා කර්තෘභාගය පටිගත කරන බව මාර්තු 18 දා වාර්තා කළේය. සයිමන් වසරකට පෙර ඔහුගේ ගීත නාමාවලිය Sony Music Publishing වෙත විකුණුවා.

 

Next Post

වෙඩි තැබිමකින් දෙකක් මරුට

Thu Mar 24 , 2022
කඩවත නවය කණුව ප්‍රදේශයේදී අද රාත්‍රී සිදු වූ වෙඩි තැබීමකින් යතුරු පැදියකින් ගමන් ගත් දෙදෙනකු මියගොස් ඇතැයි පොලිසිය කියයි.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.