යුක්රේනය සඳහා රැලි කිරීම: ලොව පුරා ප්‍රතිලාභ ප්‍රසංග වලින් ඡායාරූප

රුසියානු ජනාධිපති ව්ලැඩිමීර් පුටින් පෙබරවාරි 24 දින යුක්රේනය ආක්‍රමණය කළ දා සිට, සජීවී-සංගීත කර්මාන්තය ලොව පුරා සහයෝගය සහ අසංඛ්‍යාත ප්‍රතිලාභ ප්‍රසංග සමඟින් පසු රට වටා පෙළ ගැසී ඇත. නිව් යෝර්ක්හි, ලින්කන් සෙන්ටර් හි යුක්රේනය සඳහා වූ මෙට්‍රොපොලිටන් ඔපෙරාගේ ඒ ප්‍රසංගය සහ ගොගොල් බෝර්ඩෙලෝ සහ මිතුරන් ඇතුළත් City Winery’s A Benefit for Ukraine පැවැත්විණි, එහිදී Patti Smith විසින් Yoko Ono සහ Sean Ono Lennon වෙනුවෙන් දේශසීමා නොමැති වෛද්‍යවරුන්ට ඩොලර් 50,000 ක පරිත්‍යාගයක් නිවේදනය කරන ලදී.

මේ අතර, Ed Sheeran සිට Camila Cabello දක්වා ක්‍රියා මාර්තු 29 වන දින එංගලන්තයේ Birmingham හි Resorts World Arena හි සියලුම තරු ප්‍රතිලාභ සංදර්ශනයක් වාදනය කිරීමට අත්සන් තබා ඇත. ITV විසින් පැය දෙකක සජීවී, විශේෂ විකාශනය මගින් ආපදා හදිසි කමිටුවේ යුක්රේන මානුෂීය අභියාචනය සඳහා ඩොලර් මිලියන 4ක් රැස් කිරීමට අපේක්ෂා කෙරේ.

යුක්රේනයේ ප්‍රතිලාභ ප්‍රසංගවල ඡායාරූප පහතින් බලන්න.

මෙම කතාව මුලින් පළ වූයේ 2022 මාර්තු 26 වැනි දින කලාපයෙනි දැන්වීම් පුවරුව.

Next Post

7 වන සතිය: සතියේ පිරිමි ගොල්ෆ් ක්‍රීඩකයින්

Thu Mar 24 , 2022
අග්නිදිග සමුළුව 2022 පිරිමි ගොල්ෆ් වාරයේ 7 වන සතිය සඳහා සතියේ ක්‍රීඩක ක්‍රීඩිකාවන් ප්‍රකාශයට පත් කරයි.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.