රුපියල්. 2017 වසරේ SMIB වෙතින් ව්‍යාජ ලියකියවිලි යොදාගෙන ලබාගත් මිලියන 68ක ණය – COPE

පොදු ව්‍යාපාර පිළිබඳ කාරක සභාව (COPE) නිරීක්ෂණය කර ඇත්තේ 2017 වසරේදී පුද්ගලයන් 47 දෙනෙකු පමණ ව්‍යාජ ලේඛන සකස් කර ව්‍යාජ තොරතුරු ඉදිරිපත් කර රුපියල් මිලියන 100 ක ණය ලබාගෙන ඇති බවයි. රාජ්ය උකස් හා ආයෝජන බැංකුවෙන් (SMIB) මිලියන 68 ක්. තව..

Next Post

ලියෝනා ලුවිස් පළමු දරුවා සමඟ ගැබ්ගෙන: 'ඔබව හමුවීමට බලා සිටිය නොහැක'

Thu Mar 24 , 2022
ලියෝනා ලුවිස් බදාදා (මාර්තු 23) ඉන්ස්ටග්‍රෑම් සටහනකින් හෙළි කළේ ඇය සහ ඇගේ සැමියා වන ඩෙනිස් ජවුච් ඔවුන්ගේ පළමු දරුවා අපේක්ෂාවෙන් සිටින බවයි. “මේ ගිම්හානයේදී ඔබව හමුවීමට බලා සිටිය නොහැක,” 36 හැවිරිදි ගායිකාව ඇගේ ළදරු ගැටිත්ත පෙන්වන ඡායාරූපයක් යටතේ ලිවීය. 2010 දී ඇයගේ “The Labrinth” සංචාරයේ දී ලුවිස් ඇයගේ උපස්ථ නර්තන […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.