ර⁣ටට හරි දැක්මක් පතා එජාප සත්‍යග්‍රහය හෙට

රට ගොඩනැගීම සඳහා සියලු පාර්ශ්ව පොදු එකඟතාවයකට ගැනීම උදෙසා එක්සත් ජාතික පක්ෂය සංවිධානය කරන සත්‍යග්‍රහය කොළඹ හයිඩ් පිටියේදී හෙට(25)පස්වරු 3ට පැවැත්වේ.

Next Post

හොඳම එල්ටන් ජෝන් ගීත 75: කාර්ය මණ්ඩල ලැයිස්තුව

Thu Mar 24 , 2022
සංගීතඥයෙකු ලෙස එල්ටන් ජෝන්ගේ පුරාවෘත්ත 50-අවුරුදු ධාවනයේ සමස්තය ඇගයීමට උත්සාහ කිරීම උපක්‍රමශීලී යෝජනාවකි, මන්ද බොහෝ ආකාරවලින් ඔහුගේ වෘත්තීය ජීවිතය සෑම විටම වෙනම ධාවන පථ දෙකක ධාවනය වී ඇත. එක් අතකින්, ඔහු එල්ටන් ජෝන් ද පොප් පිළිමය වේ – දරුණු විලාසිතා ප්‍රකාශයන්, කීර්තිමත් යුගල, විස්තීරණ ඇල්බම සහ චාරිකා, හරස් වේදිකා සර්වප්‍රකාර, […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.