ලියෝනා ලුවිස් පළමු දරුවා සමඟ ගැබ්ගෙන: ‘ඔබව හමුවීමට බලා සිටිය නොහැක’

ලියෝනා ලුවිස් බදාදා (මාර්තු 23) ඉන්ස්ටග්‍රෑම් සටහනකින් හෙළි කළේ ඇය සහ ඇගේ සැමියා වන ඩෙනිස් ජවුච් ඔවුන්ගේ පළමු දරුවා අපේක්ෂාවෙන් සිටින බවයි.

“මේ ගිම්හානයේදී ඔබව හමුවීමට බලා සිටිය නොහැක,” 36 හැවිරිදි ගායිකාව ඇගේ ළදරු ගැටිත්ත පෙන්වන ඡායාරූපයක් යටතේ ලිවීය.

2010 දී ඇයගේ “The Labrinth” සංචාරයේ දී ලුවිස් ඇයගේ උපස්ථ නර්තන ශිල්පිනිය ලෙස සේවය කරන විට හමු වූ නර්තන ශිල්පියෙකු වන Jauch, ඔහුගේ ගැබිනි බිරිඳගේ ඡායාරූපය ද පළ කළේය. “මෙම ගිම්හානයේදී මට ඉල්ලා සිටිය හැකි ලොකුම තෑග්ග” ඔහු ලිවීය: “ඔබ උණුසුම් අ** අම්මා.”

යුවළගේ මිතුරන් අදහස් දැක්වීමේදී ප්‍රවෘත්ති සැමරීමට ඉක්මන් විය. “සුභ පැතුම් 😍!!!” Snoh Aalegra ලිවීය.

“Bleeding Love” ගායකයා ජෝච් සමඟ විවාහ විය 2019 දී, ඉතාලියේ ෆ්ලෝරන්ස් නගරයට දකුණින් පිහිටි ටස්කන් මිදි වත්තක උත්සවය පැවැත්වූ බව වාර්තා වේ. හඬ UK ජයග්‍රාහකයා වන ජර්මේන් ජැක්මන් ඔවුන්ගේ විශාල දිනයේදී යුවළ වෙනුවෙන් රඟ දැක්වීය.

බලන්න Leona Lewis’ ගැබ් ගැනීම පහත නිවේදනය:

Next Post

මාර්තු මාසයේ අශ්වාරෝහක ධාවකයින්

Thu Mar 24 , 2022
සුරැකුම්පත් හා විනිමය කොමිෂන් සභාව එහි මාර්තු මාසයේ අශ්වාරෝහක ධාවකයින් නම් කරයි.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.