වෙඩි තැබිමකින් දෙකක් මරුට

කඩවත නවය කණුව ප්‍රදේශයේදී අද රාත්‍රී සිදු වූ වෙඩි තැබීමකින් යතුරු පැදියකින් ගමන් ගත් දෙදෙනකු මියගොස් ඇතැයි පොලිසිය කියයි.

Next Post

ප්‍රින්ස්: මෙම ග්‍රීෂ්ම සෘතුවේදී චිකාගෝ හිදී ආරම්භ වීමට ඇති ගිලී ගිය අත්දැකීම

Thu Mar 24 , 2022
චිකාගෝ සඳහා ලබන සතියේ කාලගුණ අනාවැකියට වැසි වැසි – දම් පාට වැසි, විශේෂයෙන් – මාස හතරක් පවතිනු ඇතැයි අපේක්ෂා කෙරේ. මෙම දේශගුණික විපර්යාසය හේතු වේ කුමාරයා: ගිලී ගිය අත්දැකීම ජුනි 9 සිට ඔක්තෝබර් 9 දක්වා මිචිගන් මාවතේ සාප්පුවක් පිහිටුවීම, ප්‍රින්ස් ඔහුගේ ජීවිත කාලය තුළ නිර්මාණය කළ සංගීත කුණාටුව නවතම ආකාරයකින් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.