සොත්ති උපාලිගේ පුතා ඇතුළු 2ක් එස් ටී එෆ් දැලේ

නාවල ඉන්ධන පිරවුම්හලේ සේවකයන්ට පහර දී මුදල් මංකොල්ලකෑ සිද්ධියට හිටපු සංවිධානාත්මක අපරාධ කරුවෙකු වන සොත්ති උපාලිගේ පුතා ඇතුළු දෙදෙනෙකු විශේෂ කාර්ය බළකායේ බුද්ධි කොට්ඨාශය මගින් අත්අඩංගුවට ගනු ලැබීය .

Next Post

පුළුල් කළ ගිවිසුම යටතේ Spotify සඳහා යෙදුම් කොමිෂන් සභා ගාස්තු අඩු කිරීමට Google

Thu Mar 24 , 2022
Google Play වෙළඳසැලෙන් Spotify යෙදුම බාගත කරන පරිශීලකයින්ට Google Play හෝ Spotify හි වෙනම ගෙවීම් සේවා භාවිතයෙන් ශ්‍රව්‍ය ප්‍රවාහ සේවාවට දායක වන්නේද යන්න ඉක්මනින් තීරණය කිරීමට හැකි වනු ඇති බව සමාගම් බදාදා ප්‍රකාශ කළේය. යාවත්කාලීන කරන ලද ගෙවීම් විශේෂාංගය මෙම වසර අගදී ක්‍රියාත්මක වන අතර Spotify හි ගෙවීම් සේවාව හරහා […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.