හෙට සිට දීර්ඝ කළ විදුලි කප්පාදුව

හෙට (මාර්තු 25) නියමිත විදුලි කප්පාදුව සඳහා ලංකා විදුලිබල මණ්ඩලය විසින් කරන ලද ඉල්ලීම ශ්‍රී ලංකා මහජන උපයෝගිතා කොමිෂන් සභාව (PUCSL) විසින් අනුමත කර ඇත. තව..

Next Post

හෙට විදුලිය කැපෙන්නේ මෙහෙමයි

Thu Mar 24 , 2022
ඔබේ ප්‍රදේශයට විදුලිය කැපෙන හැටි මෙතනින් හෙට (25) දින P,Q,R,S,T,U,V,W යන ප්‍රථම ස්ථානයට 8.30 සිට පස්වරු 5.30 දක්වා කාලය තුළදී පැය 4 විනාඩි 30 ක කාලයක් විදුලිය ලබා ගැනීම සඳහා විදුලි බල මණ්ඩලය වෙත අවසර ලබා දුන් බව මහජන උපයෝගීතා කොමිසම පවසයි. එසේම P,Q,R,S,T,U,V,W යන කලාපවලට නැවත වරක් 5.30 සිට […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.