17 පළමු ඉංග්‍රීසි භාෂා කේවලය නිකුත් කිරීමට

දහහත් ඔවුන්ගේ පළමු ඉංග්‍රීසි භාෂා ගීතය අප්‍රේල් මාසයේදී නිකුත් කිරීමට සූදානම් වේ, දැන්වීම් පුවරුව තහවුරු කළ හැක.

ගීතය පිළිබඳ වෙනත් කිසිදු තොරතුරක් අනාවරණය වී නොමැති අතර, Allkpop වාර්තා කර ඇත එය මැයි මාසයේදී සමූහයේ සම්පූර්ණ නැවත පැමිණීමට පෙර නිකුතුවක් බව පැවසේ.

K-pop සමූහයේ කළමනාකරණ සමාගම වන Pledis Entertainment, රසිකයින්ට නව සංගීතයක් අපේක්ෂා කළ හැක්කේ කවදාද යන්න පිළිබඳව කෙටි ප්‍රකාශයක් නිකුත් කරන ලදී.SVENTEEN මැයි මාසයේදී පූර්ණ-දිග චිත්‍රාගාර ඇල්බමයක් සමඟ නැවත පැමිණීමට සූදානම් වේ, ”ප්‍රකාශයේ කියවේ. ප්ලෙඩිස් ඇල්බමය සඳහා නිකුත් කරන දිනයක් පිළිබඳ අමතර විස්තර කිසිවක් ඉදිරිපත් කළේ නැත.

ඉදිරියට එන ගීතය කණ්ඩායමක් ලෙස සෙවන්ටීන්ගේ පළමු නිල ඉංග්‍රීසි භාෂා ගීතය සනිටුහන් කරන අතර, සාමාජිකයින් 17 දෙනෙකු මීට පෙර ඉංග්‍රීසි භාෂා කේවල තනිවම නිකුත් කර ඇත. පසුගිය මාසයේ, වර්නන් ඉංග්‍රීසි පොප් තරුව සමඟ එකතු විය චාලි XCX ටී සඳහාඔහු “ඔබ වෙනුවෙන් කන්නලව් කරන්න” හි රීමික්ස් රීනා සවයමා සමඟින්.

ඉදිරියට එන LP 2019 න් පසු SEVENTEEN ගේ සිව්වන චිත්‍රාගාර ඇල්බමය වනු ඇත. Ode එකක්. වඩාත් මෑතක දී, K-pop තරු ඔවුන්ගේ නවවන කුඩා ඇල්බමය අත්හැරිය, අට්ටක්කා, ඔක්තෝබර් මාසයේදී. මෙම කට්ටලය කණ්ඩායමට එහි දෙවන අංක 1 ස්ටේට් සයිඩ් බවට පත් විය අංක 1 හි ආරම්භ විය මත දැන්වීම් පුවරුවගේ ඉහළම ඇල්බම අලෙවිය සටහන, පිටපත් 25,000ක් විකුණයි ඔක්තෝබර් 28න් අවසන් වන සතියේ එක්සත් ජනපදයේ. මෙම ජයග්‍රහණය 2021 දී ඉහළම ඇල්බම අලෙවියන්හි අංක 1 දෙකක් සහිත පළමු කණ්ඩායම බවට පත් වීමට SEVENTEEN හට ඉඩ ලබා දුන්නේය.

මේ අතර, ආදරයේ දහහත් බලය: චිත්‍රපටය අප්‍රේල් 20 සහ 23 යන දිනවල ලොව පුරා සිනමාහල්වල තිරගත වනු ඇත. Pledis අනුව“SVENTEEN වෙතින් චිත්‍රපට ස්වරූපයෙන් ආදර ලිපියක්” ලෙස සේවය කරනු ඇති අතර K-pop සමූහයේ නොවැම්බර් 2021 වෙතින් සජීවී ප්‍රසංග දර්ශන ඇතුළත් වනු ඇත. Power of Love සජීවී ප්‍රසංගමෙන්ම සියලුම සාමාජිකයින් 13 දෙනා සමඟ කිසිදා නොදුටු සුවිශේෂී සම්මුඛ සාකච්ඡා.

Next Post

La K'onga සහ Nahuel Pennisi Billboard Argentina Hot 100 Chart හි 'Universo Paralelo' සමඟින් පළමු අංක 1 ලකුණු

Thu Mar 24 , 2022
ආර්ජන්ටිනාවේ La K’onga සහ Nahuel Pennisi ඔවුන්ගේ පළමු අංක 1 ලබා ගනී Billboard Argentina Hot 100 ප්‍රස්ථාරය (මාර්තු 19 දිනැති) “Universo Paralelo” ලෙස එහි 10 වන සතියේ 2-1 දක්වා ඉහළ යයි. මෙම ගීතය Tiago PZK, LIT Killah, Nicki Nicole සහ Maria Becerra ගෙන් සමන්විත සියලුම තරු කණ්ඩායම විසින් “Entre Nosotros”, […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.