Avril Lavigne පවසන්නේ Kristen Stewart ඇයව චරිතාපදානයක රඟ දැක්වීමට අවශ්‍ය බවයි.

සංගීතමය චරිතාපදානයන් නිතර නිතර සිදුවෙමින් පවතී, Avril Lavigne ඇයගේ ජීවිතය පිළිබඳ චිත්‍රපටයක් කවදා හෝ සිදු වුවහොත් ඇයව නිරූපණය කිරීමට අවශ්‍ය කවුරුන්ද යන්න ඇගේ හදවත පිහිටුවා ඇත.

අඟහරුවාදා (මාර්තු 22) iHeartRadio සංගීත සම්මාන උළෙලේ රතු පලස මත ඇවිද යමින් සිටියදී, පන්ක්-පොප් කුමරියගෙන් ඇයව වාදනය කිරීමට කැමති කවුදැයි විමසන ලදී. කඩදාසි. “මෙන් ක්රිස්ටන් ස්ටුවර්ට් මාව චිත්‍රපටියක රඟපාන්න ලැබීම සතුටක්,” ලැවිග්නේ ඒ ගැන ටිකක් කල්පනා කිරීමෙන් පසුව පැවසුවේ, නිළිය “මත්ද්‍රව්‍ය” බවයි.

ලැවිග්නේගේ චරිතාපදානයක් පුදුමයක් නොවනු ඇත, මන්ද ගායකයා විශාල සිනමා රසිකයෙකි. 2021 දෙසැම්බරයේදී, “Sk8er Boi” හි 20 වන සංවත්සරය සැමරීමේදී ඇය හෙළි කළාය. විශාල තිර උත්සවයක් සැලසුම් කිරීම ඇගේ පළමු ඇල්බමයේ දෙවන ගීතය, යන්න දෙන්න.

“මෑතකදී එය 20 වැනි සංවත්සරයට ආසන්න බැවින්, බොහෝ අය මෙම ගීතය සමහර රූපවාහිනී වැඩසටහන් වල වාදනය කරන ලෙස මගෙන් ඉල්ලා සිටි අතර, එය නැවත ගෙන එන අතර මිනිසුන් සැමවිටම එය මා වෙත යොමු කරනු ඇත,” ලවිග්නේ පැවසීය.ඇය හඬයි” iHeartRadio පොඩ්කාස්ට් සති අන්තයේ ඇය හෙළි කළ ගීතය සජීවීව වාදනය කිරීමට තවමත් ඇගේ ප්‍රියතම එකක් වේ. “ඉතින්, මම ඇත්තටම මේ ගීතය චිත්‍රපටයක් බවට පත් කර එය ඊළඟ මට්ටමට ගෙන යන්නෙමි.”

“උසස් පාසැලේදී එය කෙබඳු දැයි ඔබ දන්නවා, ඔබට විවිධ කණ්ඩායම් සහ කල්ලි ඇත, ස්කේටර්ස්, ප්‍රෙප්ස්, ජෝක් වැනි ඒවා තිබේ,” ලැවිග්නේ පොඩ්කාස්ට් වෙත පැවසුවේ එවකට 17 හැවිරිදි වියේ පසුවූ ඇගේ ආදරණීය සම්භාව්‍ය ලිවීමට පෙළඹවූ දේ ගැන ය. . “ඒක හරියට ආදරයේදී මඟහැරුණු අවස්ථාවක් වගේ. ස්කේටර් පිරිමි ළමයා ප්‍රෙපි කෙල්ලට ආදරය කරයි, නමුත් ඇය ඔහුට ඕනෑවට වඩා සිසිල් ය, නමුත් එතැන් සිට වසර පහකට පසු ඇය දරුවාට කිරි දෙන අතර ඇය තනිවම සිටින අතර ඇය ප්‍රාර්ථනා කරන්නේ ඇය ඇගේ හදවත අනුගමනය කර සමාජයේ අපේක්ෂාවන්ට අනුව ජීවත් වීමට උත්සාහ නොකරන්නේ නම් ය. ”

Next Post

15 WCGA Regular Season All America සම්මාන උපයන්න

Thu Mar 24 , 2022
කාන්තා විද්‍යාලීය ජිම්නාස්ටික් සංගමය (WCGA) විසින් ප්‍රකාශයට පත් කරන ලද පරිදි, අග්නිදිග සමුළුවේ ශිෂ්‍ය-ක්‍රීඩක ක්‍රීඩිකාවන් 15 දෙනෙකු 2022 වාරය සඳහා නිත්‍ය වාරයේ සමස්ත-ඇමරිකා ගෞරව උපයා ගත්හ.

සබැඳි පුවත්

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.