‘Halo’ පැමිණ ඇත: නොමිලේ මාර්ගගත රූපවාහිනී කතා මාලාව නරඹන්නේ කෙසේද

විශේෂාංගගත සියලුම නිෂ්පාදන සහ සේවාවන් සංස්කාරකවරුන් විසින් ස්වාධීනව තෝරා ගනු ලැබේ. කෙසේ වෙතත්, Billboard හට එහි සිල්ලර සබැඳි හරහා කරන ලද ඇණවුම් සඳහා කොමිස් මුදලක් ලැබිය හැකි අතර, සිල්ලර වෙළෙන්දාට ගිණුම්කරණ අරමුණු සඳහා නිශ්චිත විගණනය කළ හැකි දත්ත ලැබිය හැකිය.

ක්‍රීඩකයින් ප්‍රීති වේ! බෙහෙවින් අපේක්ෂා කළ හැලෝ TV මාලානිරූපකය මත පදනම්ව Xbox ඡන්ද බලයපැමිණියා පැරාමවුන්ට් + බ්රහස්පතින්දා (මාර්තු 24).

කථාංග නවයකින් සමන්විත මෙම මාලාව ප්‍රථමයෙන් ආරම්භ වූ ප්‍රබන්ධ විශ්වයේ සිදු වේ හැලෝ වීඩියෝ ක්රීඩාව. අනුව ViacomCBSමෙම සංදර්ශනය මනුෂ්‍යත්වය සහ ගිවිසුම ලෙස හඳුන්වන පිටසක්වල තර්ජනයක් අතර 26 වන සියවසේ ගැටුමක් වාර්තා කරන අතර “ක්‍රියාව, ත්‍රාසජනක සහ අනාගතය පිළිබඳ පොහොසත් ලෙස පරිකල්පනය කළ දැක්මක් සහිත ගැඹුරින් ඇද ගන්නා ලද පුද්ගලික කථා” ඇතුළත් වේ.

මෙම කතා මාලාවේ Pablo Schreiber, Natascha McElhone, Jen Taylor, Bokeem Woodbine, Shabana Azmi, Natasha Culzac, Olive Gray, Yerin Ha, Bentley Kalu, Kate Kennedy, Charlie Murphy, Danny Sapani, Ryan McParman’s, Burnona GParland, BurnyShaugher යන අය රංගනයෙන් දායක වේ.

හැලෝ ඩොලර් බිලියන 6 කට වඩා වැඩි ආදායමක් සහ ලොව පුරා අලෙවි වූ පිටපත් මිලියන 82 කට වඩා ඇති ඉතිහාසයේ වඩාත්ම සාර්ථක ක්‍රීඩා ෆ්‍රැන්චයිස් වලින් එකකි. විසින් නිෂ්පාදනය කරන ලද රූපවාහිනී කතා මාලාව ප්රදර්ශණ කාලය 343 Industries සහ Amblin Television සමඟ එක්ව, දෙවන වාරය සඳහා දැනටමත් අලුත් කර ඇත.

343 Industries, Otto Bathurst සහ Toby Leslie සහ Chapter Eleven සඳහා Kyle Killen සහ Scott Pennington සමඟ එක්ව Amblin Television සඳහා Darryl Frank සහ Justin Falvey සමඟ Steven Kane සහ Steven Spielberg විසින් පළමු වාරය විධායක නිෂ්පාදනය කරන ලදී. කිකි වුල්ෆ්කිල්, බොනී රොස් සහ Frank O’Connor කර්මාන්ත 343 සඳහා විධායක නිෂ්පාදකයන් ලෙස සේවය කරයි.

කීයටද කරන්නේ හැලෝ රූපවාහිනී කතා මාලා ප්‍රවාහය ආරම්භ කරයි? මාලාව නිල වශයෙන් 12 am PT/3 am ET ට Paramount+ හි පහත වැටුණි. සංදර්ශනය නොමිලේ ප්‍රවාහ කිරීමට සියලු ක්‍රම සොයා ගැනීමට දිගටම කියවන්න.

නරඹන ආකාරය හැලෝ Paramount+ මත නොමිලේ

එම හැලෝ මාලාව තනිකරම ප්‍රවාහ වේ පැරාමවුන්ට් + ග්‍රාහකයින්ට අමතර ගාස්තුවක් නොමැතිව. ඔබ තවමත් ලියාපදිංචි වී නොමැති නම්, අදම සම්බන්ධ වන්න නොමිලේ දින 7ක අත්හදා බැලීම සතියක් සඳහා Paramount+ පුස්තකාලයේ සංදර්ශනය සහ අනෙකුත් වැඩසටහන් නැරඹීමට නොමිලේ.

නොමිලේ අත්හදා බැලීමෙන් පසුව, දායකත්වයන් ආරම්භ වන්නේ මසකට $4.99 ඔබට රූපවාහිනී කථාංග දහස් ගණනක් සහ චිත්‍රපට ටොන් ගණනක් ප්‍රවාහ කිරීමට ඉඩ සලසන දැන්වීම්-සහාය දක්වන Essential සැලැස්ම සඳහා (හෝ වසරකට $49.99). වාණිජ-නිදහස් නැරඹීමට, Paramount+ Premium සැලැස්ම මසකට $9.99 (හෝ වසරකට $99.99) තෝරන්න. ඔබට මාර්තු පිස්සුව සහ අනෙකුත් ක්‍රීඩා නැරඹීමට දේශීය CBS මධ්‍යස්ථාන ද, CBS හි NFL සහ CBSN සමඟ පැය 24 පුවත් ද ලැබේ.

ඔබට ඔබේ මාසික බිල්පතේ ඉතිරි කිරීමට අවශ්‍ය නම්, වාර්ෂික සැලසුමක් මඟින් මාසික මිලෙන් 16%ක් පමණ අඩු කරනු ඇත. මේ අතර, ද පැරාමවුන්ට්+ බණ්ඩල් සැලැස්ම (ඉතුරු කිරීමට තවත් විශිෂ්ට ක්‍රමයක්) මසකට $11.99 සඳහා ප්‍රදර්ශන කාලය ඇතුළත් වේ (ඔබේ දායකත්වයේ මිලෙන් 28%ක වට්ටමක්). Paramount+ ශිෂ්‍ය වට්ටම් ද පිරිනමයි.

ඔබ නම් Amazon Prime සාමාජිකයෙක්ඔබට ඔබගේ එකට Paramount+ එකතු කළ හැක ප්‍රයිම් වීඩියෝ ප්‍රවාහය සඳහා දායකත්වය හැලෝ නොමිලේ දින හතක අත්හදා බැලීමක් සහිත මාලාවක්.

Paramount+ හි ප්‍රවාහය වන්නේ තවත් මොනවාද? චිත්‍රපට සහ ප්‍රශංසනීය මුල් පිටපත්වල සිට සජීවී ක්‍රීඩා දක්වා, Paramount+ විනෝදාස්වාදයේ කන්දක් දක්වයි. ඔබට BET, MTV, Comedy Central, Nickelodeon සහ The Smithsonian නාලිකාවෙන් අනිවාර්‍යයෙන්ම නැරඹිය යුතු වැඩසටහන් ඇතුළුව සුවිශේෂී දේ ලැබෙනු ඇත. 1883, හොඳ සටන, කිංග්ස්ටවුන් නගරාධිපති, සීල් කණ්ඩායම, Star Trek Discovery, තරු ගමන: පිකාඩ්, RuPaul’s Drag Race All Stars, ඇයි ගෑණු මරන්නේ, මට අමතක වෙන්න කලින් හා iCarly.

වැනි චිත්‍රපට ද ඔබට හමුවනු ඇත රම්බල් කරන්න, Reno 911! QAnon සඳහා දඩයම,අද්භූත ක්‍රියාකාරකම: ඥාතීන්ගේ ඊළඟ, අතර හා කෑගැසීම 5.

Next Post

නව ඇල්බමයේ 'බ්ලූ වෝටර් පාර' පහළට රසිකයින් රැගෙන යාමට කෙහෙලානි සූදානම්

Thu Mar 24 , 2022
වසර කිහිපයක නිරන්තර බාධා කිරීම් සහ සියලු වර්ගවල වසා දැමීම් වලින් පසු, ලෝකයට යම් සුවයක් අවශ්‍ය වේ. වාසනාවකට මෙන්, කෙහෙලානි ඒ සඳහා උදව් කිරීමට ඇල්බමයක් සූදානම් කර ඇත. බ්‍රහස්පතින්දා (මාර්තු 24), R&B සුපිරි තරුව ඔවුන්ගේ තුන්වන චිත්‍රාගාර ඇල්බමය නිවේදනය කළේය නිල් වතුර පාර. අප්‍රේල් 29 වැනි දිනට මාසයකට වැඩි කාලයක් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.