Hank Williams Jr. කණ්ඩායම් Dan Auerbach සමග Blues-Inspired Album සඳහා

හැන්ක් විලියම්ස් ජූනියර් ගායකයා, ගීත රචකයා, නිෂ්පාදක සහ ද බ්ලැක් කීස් සාමාජිකයා සමඟ එක්ව ඇත Dan Auerbach Auerbach’s Easy Eye Sound ලේබලය මත ජූනි 17 නිකුත් කිරීමට නියමිත Blues-inspired album සඳහා.

ඇල්බමය, නම් කර ඇත පොහොසත් සුදු හෝන්කි බ්ලූස්, Robert Johnson, Lightnin’ Hopkins, RL Burnside, Muddy Waters සහ තවත් දේවල සම්භාව්‍ය කවර සමග මුල් ගීත මිශ්‍රණයක් විශේෂාංගී වනු ඇත. මෙම ව්‍යාපෘතිය දශක ගනනාවක සංගීතයට උපහාර දක්වන අතර ඇලබාමා හි ළමා වියේදී Hank Williams Sr හට ගිටාර් වාදනය කරන ආකාරය ඉගැන්වූ Waters, Johnson සහ Rufus “Tee-Tot” Payne ඇතුළු කලාකරුවන්ගේ බලපෑමට උපහාර දක්වයි.

“බ්ලූස් යනු සියල්ල පැමිණෙන්නේ කොතැනින්ද යන්නයි” යනුවෙන් විලියම්ස් ජූනියර් ප්‍රකාශයක් හරහා පැවසීය. “මගේ පවුලේ සංගීතමය සෑම දෙයකම ආරම්භය එයයි. සෑම දෙයක්ම Tee-Tot වලින් ආරම්භ වන අතර එතැන් සිට ගලා යයි. මම හැම විටම මෙම ගලවා දැමූ බැක් බ්ලූස් සමඟ ආලවන්ත හැඟීම් පෑමට පටන් ගතිමි – 80 දශකය දක්වා ආපසු. ඒත් අන්තිමට මම ඇල්බම් එකක් හැදුවා හුදෙක් එය, සහ මම එයට කැමතියි.

72 හැවිරිදි විලියම්ස් සමඟ ඇල්බමයේ විශේෂාංග වී ඇත්තේ ඉලෙක්ට්‍රික් ස්ලයිඩ් ගිටාර් වාදක කෙනී බ්‍රවුන්, බැසිස්ට් වාදක එරික් ඩීටන්, ඩ්‍රම්ස් කින්නි ​​කිම්බ්‍රෝ සහ තවත් අයයි.

“ඔබට මෙවැනි සංගීතයක් වාදනය කිරීමට අවශ්‍ය නම්, ඔබට වඩා හොඳ ක්‍රීඩකයන් සිටිය නොහැක,” Auerbach ප්‍රකාශයක් නිකුත් කරමින් කියා සිටියේය. “මම පළමු වරට හෑන්ක් ජූනියර් රූපවාහිනියෙන් දුටු විට, මම රොබට් ජොන්සන් සහ හැන්ක් සමඟ හැදී වැඩුණු ළමයෙක්. විලියම්ස්, ජ්‍යෙෂ්ඨ වාර්තා, සහ ඒ දේවල් ඔහු දෙස ඉතා පැහැදිලිව නිරීක්ෂණය කර ඇත. ඉතින්, මම ඔහු කවුද යන්න එම කෑල්ලේ වාඩි වීමට නිවැරදි කොටස් එකලස් කිරීමට උත්සාහ කළෙමි.

පසුගිය වසරේ, විලියම්ස් බවට පත් විය දෙවන පරම්පරාවක් රට මියුසික් හෝල් ඔෆ් ෆේම් සාමාජිකයා, ඔහු ගෞරවනීය ආයතනයට විධිමත් ලෙස ඇතුළත් කළ විට (ඔහුගේ පියා හෑන්ක් විලියම්ස් ජ්‍යෙෂ්ඨ 1961 දී හෝල් ඔෆ් ෆේම් හි ආරම්භක පන්තියට ඇතුළත් විය, 1953 අලුත් අවුරුදු දිනයේ ඔහුගේ මරණයෙන් දශකයකට පමණ පසු).

හැන්ක් ජූනියර්ගේ 31 හැවිරිදි බිරිඳ මේරි ජේන් තෝමස් ෆ්ලොරිඩාවේ මිය ගිය බව මාර්තු 23 වනදා අනාවරණය විය. නව ඇල්බමය නිවේදනය කිරීම ප්‍රමාද කිරීමට විලියම්ස් සිතුවද, දුෂ්කර කාලවලදී සංගීතය සැනසීම සහ සැනසීම ලබා දෙන බව ඔහුට හැඟුණි.

සඳහා ධාවන ලැයිස්තුව බලන්න පොහොසත් සුදු හෝන්කි බ්ලූස් පහත:

.44 විශේෂ නිල්
ජෝර්ජියා කාන්තාවන්
මගේ ආරම්භකය ආරම්භ නොවේ
යම් රක්ෂණයක් ගන්න
පොහොසත් සුදු Honky Blues
කෙටි හිසකෙස් ඇති කාන්තාව
ගිනි නිවන භටයා සීනුව නාද කරයි
Rock Me Baby
කුණාටුවක් ඇති විට මම එයට කැමතියි
මට තන්ඩර්හෙඩ් අමතන්න
ටීවී අම්මා
ජේසු විල් යූ කම් බයි මෙහේ

Next Post

රොඩ්රිගස් වොලිබෝල් නිලධාරීන්ගේ සම්බන්ධීකාරක ලෙස නම් කරන ලදී

Thu Mar 24 , 2022
දශක දෙකකට ආසන්න කාලයක් වොලිබෝල් ක්‍රීඩාවේ ප්‍රවීණ අධීක්ෂකවරයෙකු වන Carlos Rodriguez, අග්නිදිග සමුළුවේ වොලිබෝල් නිලධාරීන්ගේ සම්බන්ධීකාරක ලෙස නම් කර ඇත.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.