The Chainsmokers ‘iPad’ සමඟ Hot Dance/Electronic Songs Chart හි 20 වැනි හොඳම 10 උපයා ගනී

The Chainsmokers ඔවුන්ගේ 20 වැනි ඉහළම 10 ස්වයිප් කරන්න දැන්වීම් පුවරුවගේ බහුමිතික උණුසුම් නර්තන/ඉලෙක්ට්‍රොනික ගීත “iPad” ලෙස ප්‍රස්ථාරය මාර්තු 26 දිනැති ලැයිස්තුවේ අංක 6 ට ආරම්භ වේ. ප්‍රස්ථාරයේ 2013 ජනවාරි ආරම්භයේ සිට දෙවන ඉහළම 10 දෙනා සඳහා ඇලෙක්ස් පෝල් සහ ඩ්‍රූ ටැගර්ට්ගේ යුගලය කැල්වින් හැරිස් (19) පසුකර Kygo පමණක් ගමන් කරයි ( 22) නායකත්වය සඳහා.

The Chainsmokers අවසන් වරට 2019 දෙසැම්බර් 21 දිනැති ප්‍රස්ථාරයේ පළමු 10 දෙනා අතරට පත් වූයේ අංක 6 හි මංගල දර්ශනයක් සමඟින් සහ Kygo ඇතුළත් ගීතයක් සමඟිනි: “පවුල”.

The Chainsmokers Hot Dance/Electronic Songs අංක 1 ගීත දෙකක් ඇතුළුව වාර්තාගත හයක් ලබාගෙන ඇත. සති 20 සමාජය: Halsey (2016-17 අංක 1 හි සති 27ක්) සහ Coldplay (25, 2017) සමඟින් “මෙවැනි දෙයක්” ඇතුළත් “සමීප”.

ලුමිනේට්, කලින් MRC දත්ත වලට අනුව, “iPad” එක්සත් ජනපද ප්‍රවාහ මිලියන 3ක් සහ බාගැනීම් 800ක් විකුණා ඇත. ඊට සමගාමීව, නැටුම්/ඉලෙක්ට්‍රොනික ප්‍රවාහ ගීත ප්‍රස්ථාරයේ අංක 8 ආරම්භයත් සමඟින්, The Chainsmokers ඉහළම 10 සිට 16 දක්වා ඔවුන්ගේ පෙරමුණ දිගු කරයි. (Calvin Harris ඊළඟට, 14 සමඟ.) Plus, “iPad” අංක 7 ට ඇතුල් වේ. නැටුම්/ඉලෙක්ට්‍රොනික් ඩිජිටල් ගීත අලෙවිය මත, මෙම ක්‍රියාවට එහි 24 වැනි ඉහළම 10, ලැයිස්තුවේ සිව්වන-හොඳම එකතුව ලබා දෙයි. (David Guetta ලකුණු 39කින් ඉදිරියෙන් සිටී.)

‘එස්කේප්’ ඇතුල් වේ: සුපිරි තරු DJs Kaskade සහ Deadmau5 අතර නව හවුල් ව්‍යාපාරයක් වන Kx5, Hayla සමඟින් “Escape” සමඟින් Hot Dance/Electronic Songs chart හි අංක 13 හිදී ආරම්භ වේ. ධාවන පථය මිලියන 1.5 ධාරා සහ 1,200 විකුණා ඇත, නැටුම්/ඉලෙක්ට්‍රොනික් ඩිජිටල් ගීත අලෙවියෙහි අංක 4 ආරම්භය සඳහා ද හොඳය.

“Escape” යනු Kaskade ගේ 23 වැනි Hot Dance/Electronic Songs ප්‍රවේශය වන අතර දැනටමත් ඔහුගේ දෙවන ඉහළම ප්‍රස්ථාරය වන අතර, Meghan Trainor (අංක 12, 2019) සමඟින් “ඔබ සමඟ” විසින් පමණක් ග්‍රහණය කර ඇත. ඒ හා සමානව, Deadmau5 සඳහා, “Escape”, ඔහුගේ 21 වැනි පෙනුම, Grabbitz (අංක 11, 2017) විශේෂාංගයෙන් “Let Go” ට පසුව ඔහුගේ දෙවන හොඳම ශ්‍රේණිගත කිරීම අවුලුවයි. Hayla පළමු වරට ප්‍රස්ථාරයට වැටේ.

Dance/Mix Show Airplay හි, Kaskade ගේ 28 වැනි පහර සහ Deadmau5 හි 12 වැනි (සහ Hayla ගේ පළමු පහර) සනිටුහන් කරමින් “Escape” අංක 32 ට පැමිණේ. ඔවුන් දෙදෙනා එක්ව අංක 1 තුනක් ලබාගෙන ඇති අතර, එකට දෙකක් ඇතුළුව: “මට සඳහා ගමන් කරන්න” (2008 දී සති දෙකක් සඳහා) සහ “මට මතකයි” (දෙක, 2009).

සමුලුව, ලැටෝ පිම්ම: අමතර වශයෙන් නර්තන/මිශ්‍ර සංදර්ශන ගුවන් වාදනය මත, ජෝන් සමුලුව 18-8 දක්වා ඉහල යන්නේ “හියුමන්” සමඟින් Echoes විශේෂාංගයෙනි. එය Sofi Tukker (අංක 2, 2021) සමඟින් “Sun Came Up” ට පසුව Summit හි දෙවන ඉහළම 10 (සහ Echoes’ පළමු) වේ. නව ධාවන පථය SiriusXM හි BPM, Music Choice’s Dance/EDM නාලිකාව සහ iHeartRadio’s Evolution Network මත හර-නැටුම් වාදනය කරයි. (Dance/Mix Show Airplay ප්‍රස්ථාරය මගින් තෝරාගත් පූර්ණ-කාලීන නර්තන මධ්‍යස්ථාන සමූහයක ගුවන්විදුලි විකාශනය, ඉහළම 40-ආකෘතිගත වාර්තාකරුවන් 80කට ආසන්න සංඛ්‍යාවක මිශ්‍ර සංදර්ශන අතරතුර වාදනය කෙරේ.)

තවද, “Human” Hot Dance/Electronic Songs (37-26) මත නව ඉහල මට්ටමක් ලබා ගනී, ගෘහස්ථ ප්‍රවාහ 583,000 දක්වා 62% කින් ඉහල යයි.

මේ අතර, Latto “Big Energy” (19-10) සමඟින් ඇයගේ පළමු Dance/Mix Show Airplay Top 10 වෙත ඔසවයි. මෙම මාර්ගය, මත ගොඩනගා ඇත ටොම් ටොම් ක්ලබ්ගේ සම්භාව්‍ය “ජීනියස් ඔෆ් ලව්” Hot R&B/Hip-Hop ගීත ප්‍රස්ථාරයේ අංක 2ට පැමිණ ඇති අතර Billboard Hot 100 හි අංක 14 හි ඉහළම ස්ථානයට පත්ව ඇත.

Next Post

Hank Williams Jr. කණ්ඩායම් Dan Auerbach සමග Blues-Inspired Album සඳහා

Thu Mar 24 , 2022
හැන්ක් විලියම්ස් ජූනියර් ගායකයා, ගීත රචකයා, නිෂ්පාදක සහ ද බ්ලැක් කීස් සාමාජිකයා සමඟ එක්ව ඇත Dan Auerbach Auerbach’s Easy Eye Sound ලේබලය මත ජූනි 17 නිකුත් කිරීමට නියමිත Blues-inspired album සඳහා. ඇල්බමය, නම් කර ඇත පොහොසත් සුදු හෝන්කි බ්ලූස්, Robert Johnson, Lightnin’ Hopkins, RL Burnside, Muddy Waters සහ තවත් දේවල […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.