අකුණෙන් දෙකක් රෝහලට

දඹුල්ල පැල්වෙහෙර ප්‍රදේශ්යේ මාළු අලෙවි කරන ස්ථානයකට අකුණක් පතිතවීමෙන් අකුණු සැර වැදී එහි රැදී සිටි කාන්තාවක් සහ පිරිමි අයකු දඹුල්ල රෝහලට ඇතුළත් කළ බව පොලිසිය කියයි.

Next Post

ඔලිවියා රුද්‍රිගෝ නව ප්‍රසංග චිත්‍රපටයක් කතා කරයි, ඇය සංචාරයේ රඟ දැක්වීමට වඩාත්ම උද්යෝගිමත් ගීතයකි

Fri Mar 25 , 2022
ඒකට සෑහෙන අවුරුද්දක් වෙනවා ඔලිවියා රුද්රිගෝ, පසුගිය වසරේ ඇයගේ අතිසාර්ථක “රියදුරු බලපත්‍රය” සමඟින් සංගීත ක්ෂේත්‍රය තුළ කැළඹීමක් ඇති කළාය. එතැන් සිට, ඇය සිය මංගල ඇල්බමය සමඟ ප්‍රස්ථාරවල ඉහළට ගොස් ඇත ඇඹුල්; ග්‍රැමී නාම යෝජනා හතක් උපයා ඇත; Billboard’s Woman of the Year ලෙස නම් කරන ලදී; සහ ඇගේ ප්‍රසංග චිත්‍රපටය […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.