ඒබ්‍රම්ස්, ඩේවිස් ඇලබාමාව හූස්ටන් පසුකරමින් WNIT හිදී මෙහෙයවයි

ක්‍රිම්සන් ටයිඩ් රයිඩය මේගන් ඒබ්‍රම්ස් සහ බ්‍රිටනි ඩේවිස්ගේ ලකුණු 18 කින් හූස්ටන් පරාජය කිරීමට, 79-64 WNIT වටයේ දී.

Next Post

J Balvin සහ Ed Sheeran 'Sigue' සහ 'Forever My Love' නව ගීත 2කින් රසිකයින්ට ආශිර්වාද කරයි: සවන් දෙන්න

Fri Mar 25 , 2022
ජේ බැල්වින් හා එඩ් ෂීරන් “Sigue” සහ “Forever My Love” නමින් නවතම ද්විභාෂා ගීත දෙකකින් රසිකයින්ට ආශිර්වාද කර ඇත. මෙම යුගලය අතර පළමු සහයෝගීතාවය සනිටුහන් කරමින්, ගීත දෙකකින් යුත් EP බලගන්වන්නේ uptempo reggaeton නැටුම් ගීතයකින් සහ සෑම කලාකරුවෙකුම ඔවුන්ගේ ධ්වනි ගිටාර් වාදනය කරන ඉවත් කරන ලද melancholic බැලඩ් එකකිනි. ෂෙරාන් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.