ඔලිවියා රුද්‍රිගෝගේ ‘ඩ්‍රයිවින් හෝම් 2 යූ’ වාර්තා චිත්‍රපටය නොමිලේ නරඹන්නේ කෙසේද?

විශේෂාංගගත සියලුම නිෂ්පාදන සහ සේවාවන් සංස්කාරකවරුන් විසින් ස්වාධීනව තෝරා ගනු ලැබේ. කෙසේ වෙතත්, Billboard හට එහි සිල්ලර සබැඳි හරහා කරන ලද ඇණවුම් සඳහා කොමිස් මුදලක් ලැබිය හැකි අතර, සිල්ලර වෙළෙන්දාට ගිණුම්කරණ අරමුණු සඳහා නිශ්චිත විගණනය කළ හැකි දත්ත ලැබිය හැකිය.

ඔලිවියා රුද්රිගෝ නව ප්‍රසංග චිත්‍රපටයේ රසික රසිකාවියන් ගමනක් රැගෙන යනවා නිවසට රිය පැදවීම 2 යූ. ස්ටේසි-ලී අධ්‍යක්ෂණය කරන ලද චිත්‍රපටයේ, රොඩ්‍රිගෝ සෝල්ට් ලේක් සිටි සිට ලොස් ඇන්ජලීස් දක්වා ගමන් කරන අතර ඇගේ පළමු ඒකල ඇල්බමය නිර්මාණය කිරීම පිළිබිඹු කරයි, එය විශේෂයෙන් තිරගත වේ. ඩිස්නි + සිකුරාදා (මාර්තු 25).

“මම හිතන්නේ මිනිසුන් එහි ගීත රචන අංශයෙන් ආස්වාදයක් ලබනු ඇතැයි” රොඩ්රිගෝ මෑතකදී පැවසීය දැන්වීම් පුවරුව ඇයට අවශ්‍ය වන්නේ ප්‍රේක්ෂකයින් චිත්‍රපටයෙන් ඉවත් කිරීමටයි. “මම හැම විටම නිර්මාණශීලීත්වය සහ ගීත රචනය දුෂ්කර හැඟීම් සහ දුෂ්කර තත්වයන්ගෙන් මිදීමට සහ ඒවායින් මිදීමට මට උපකාර කිරීමට මාධ්‍යයක් ලෙස භාවිතා කරමි. එමනිසා, මිනිසුන් ඔවුන්ගේ දුක්ඛිත හැඟීම් ද ලබා දී දේවල් නිර්මාණය කිරීමට පෙලඹෙන්නේ නම් මම කැමතියි. එය ඇත්තෙන්ම සිසිල් වනු ඇත. ”

මින් පෙර කිසිදා නොදුටු දර්ශන හරහා ඇඹුල්ඇගේ ගීතවල නව සජීවී විධිවිධාන සහ සමීප සම්මුඛ සාකච්ඡා, රසිකයින් වෙඩි බෙහෙත් පදවන අතර රොඩ්රිගෝ ඇගේ මංගල ඇල්බමය නිර්මාණය කිරීම ගවේෂණය කරමින් සිනමා චාරිකාවක් හරහා නරඹන්නන් මෙහෙයවනු ඇත.

නරඹන ආකාරය නිවසට රිය පැදවීම 2 යූ නොමිලේ

නැරඹීම සඳහා නිවසට රිය පැදවීම 2 ඔබඔබට දායකත්වයක් තිබිය යුතුය ඩිස්නි + (මසකට $7.99, හෝ වසරකට $79.99) හෝ ඩිස්නි + මිටියක් (මසකට ඩොලර් 13.99).

ඩිස්නි+ හට නොමිලේ අත්හදා බැලීමක් නැත, නමුත් ඉතිරි කර ගැනීමට අයවැය සවිඥානික ක්‍රම කිහිපයක් සහ අවම වශයෙන් එක් ප්‍රවර්ධන වැඩසටහනක් ඔබට මාස හයක් දක්වා නොමිලේ දායකත්වයක් ලබා දෙනු ඇත. ඔබට ඕනෑම වේලාවක අවලංගු කළ හැකි බැවින්, යම් මුදලක් ඉතිරි කර ගැනීමට හැකි එක් ක්‍රමයක් වනුයේ මාසික සැලැස්මක් සඳහා ලියාපදිංචි වීමයි. ඒ මිටි ගනුදෙනුව එය ඔබට ප්‍රවාහ වේදිකා තුනකට ප්‍රවේශය ලබා දෙන නිසා මුදල් ඉතිරි කිරීමේ තවත් විකල්පයකි (ඩිස්නි +, හුලු හා ESPN+)

වැනි තෙවන පාර්ශවයක් හරහා Disney+ හා සම්බන්ධ වීමෙන් ඔබට ඉතිරි කර ගත හැක වෙරිසොන්. සීමිත කාලයක් සඳහා පමණක්, තේරීම සඳහා පුරන Verizon පාරිභෝගිකයින් අසීමිත සැලසුම් Disney+ හෝ ලබා ගත හැක ඩිස්නි + බණ්ඩලය මාස හයකට නොමිලේ. මෙම සුවිශේෂී ප්‍රවර්ධන වැඩසටහන මැයි 31 දිනෙන් අවසන් වේ.

Disney, Pixar, Marvel, Star Wars සහ National Geographic වෙතින් අන්තර්ගත සියල්ල Disney+ හි සොයා ගත හැක. ග්‍රාහකයින්ට විවිධ උපාංග හතරක් දක්වා (රූපවාහිනිය, ස්මාර්ට් ජංගම දුරකථනය, සටහන් පොත, ආදිය) එකවර ප්‍රවාහ කිරීමට සහ නොබැඳි සහ GroupWatch නැරඹීමට මාතෘකා බාගැනීමට හැකි වේ, එමඟින් ඔබට මිතුරන් හෝ පවුලේ සාමාජිකයන් හය දෙනෙකු දක්වා අථත්‍ය චිත්‍රපට රාත්‍රියක් පැවැත්වීමට ඉඩ සලසයි.

පරිශීලකයන් වැනි අනෙකුත් Disney+ මුල් පිටපත් ඇතුළුව චිත්‍රපට සහ රූපවාහිනී කතා මාලා විශාල ප්‍රමාණයක් සොයා ගනු ඇත රතු පැහැයට හැරේ, ආඩම්බර පවුල: ඝෝෂාකාරී සහ ආඩම්බර, හෝක් අයි, වැන්ඩවිෂන්, මැන්ඩලෝරියන්, ලොකී, බොබා ෆෙට්ගේ පොත, Beatles Get Back, පෘථිවියට සාදරයෙන් පිළිගනිමු සහ කථාංග සිම්සන්ස්.

Disney+ හි ද ප්‍රවාහය වේ, එන්කැන්ටෝ සහ Billie Eilish’s වැනි වෙනත් සංගීතයට සම්බන්ධ Disney+ මුල් පිටපත් වෙනදාට වඩා සතුටින් ප්‍රසංග විශේෂ, බියොන්සේ කළු යනු රජු ය සහ ටේලර් ස්විෆ්ට්ගේ ජනකතා චිත්රාගාර සැසි.

Next Post

Daddy Yankee ඩ්‍රොප්ස් 'Legendaddy', වසර 9කින් ඔහුගේ පළමු ඇල්බමය: අත්‍යවශ්‍ය ගීත අටක්

Fri Mar 25 , 2022
2021 දැන්වීම් පුවරුවේ විශ්‍රාම යාමේ ඉඟියෙන් පසුව ලතින් සංගීත සතිය සහ මාර්තු 20 ඉරිදා නිල වශයෙන් ප්‍රවෘත්ති නිවේදනය කරමින්, Daddy Yankee ඔහුගේ අවසාන චිත්‍රාගාර ඇල්බමය කුමක්දැයි නිකුත් කර ඇත. Legendaddy. ධාවන පථ 19 කට්ටලය වසර 10 කට ආසන්න කාලයක් තුළ ඔහුගේ පළමු ඇල්බමය වේ ඩැඩී රජු 2013 දී. නව ඇල්බමයේ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.