දිවයිනේ ප්‍රදේශ වලට අද තරමක් තද වැසි

උතුර, උතුරු-මැද, වයඹ, මධ්‍යම, සබරගමුව සහ ඌව පළාත්වල තැනින් තැන සවස 2.00 න් පමණ පසු වැසි හෝ ගිගුරුම් සහිත වැසි ඇති විය හැකි බව කාලගුණ විද්‍යා දෙපාර්තමේන්තුව පවසයි. තව..

Next Post

බෙකී ජී සහ ලුයිස් ෆොන්සි ඔස්කාර් සම්මාන උළෙල සඳහා 'අපි බෲනෝ ගැන කතා නොකරමු' රංගනය සඳහා 'එන්කැන්ටෝ' රංගනයට එක්වීමට නියමිතය.

Fri Mar 25 , 2022
ලතින් තරු බෙකී ජී හා ලුයිස් ෆොන්සි හි සාමාජිකයින් පස් දෙනෙකුට සම්බන්ධ වනු ඇත එන්කැන්ටෝ රංගනය – Adassa, Stephanie Beatriz, Mauro Castillo, Carolina Gaitán සහ Diane Guerrero – 2022 දී “අපි බෲනෝ ගැන කතා නොකරමු” රඟ දැක්වීමට ඔස්කාර් ඉරිදා (මාර්තු 27). සති පහක් අංක 1 ස්ථානයේ රැඳී සිටි ගීතයේ පළමු […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.