පහළට: සංගීත ලෝලීන් සහ තවත් අය සඳහා හොඳම කොක්ටේල් පොත් 7

විශේෂාංගගත සියලුම නිෂ්පාදන සහ සේවාවන් සංස්කාරකවරුන් විසින් ස්වාධීනව තෝරා ගනු ලැබේ. කෙසේ වෙතත්, Billboard හට එහි සිල්ලර සබැඳි හරහා කරන ලද ඇණවුම් සඳහා කොමිස් මුදලක් ලැබිය හැකි අතර, සිල්ලර වෙළෙන්දාට ගිණුම්කරණ අරමුණු සඳහා නිශ්චිත විගණනය කළ හැකි දත්ත ලැබිය හැකිය.

එය ජාතික කොක්ටේල් දිනයයි! සෑම වසරකම මාර්තු 24 වන දින සැමරෙන නිල නොවන නිවාඩු දිනය 2013 දී Jace Shoemaker-Galloway විසින් නිර්මාණය කරන ලදී, නමුත් ඔබට වසර පුරා ඔබේ ප්‍රියතම වැඩිහිටි බීම සැමරීමට හැකිය.

සම්මාන සමය සම්පූර්ණ වෙමින් පවතී, එබැවින් ඔස්කාර් සඳහා ඔරලෝසු සාද පැවැත්වීමට ඔබ සිතන්නේ නම්, ග්රැමීස් සහ වෙනත් අවස්ථා – හෝ ඔබ දැරිය හැකි තෑගි අදහස් සොයන්නේ නම් – අපි ඔබට අයිති කර ගැනීමට අවශ්‍ය රසවත් බූසි කොක්ටේල් පොත් ලැයිස්තුවක් එකතු කරමු.

සංගීත ලෝලීන්, චිත්‍රපට රසිකයින්, රියැලිටි ටීවී රසිකයින් සහ හොඳ කොක්ටේල් රසවිඳින්නන් සඳහා පරිපූර්ණ වන වට්ටෝරු පොත් අපගේ ප්‍රියජනක පෙළගැස්මෙහි ඇතුළත් වේ. ඔබ මත්පැන් පානය නොකරන්නේ නම් කරදර නොවන්න: බොහෝ වට්ටෝරු මධ්‍යසාර නොවන ස්ප්‍රීතු සමඟ ආදේශ කළ හැකි අතර, අපි මොක්ටේල් පානය කරන්නන් සඳහා තේරීමක් එකතු කළෙමු. වැඩි විස්තර පහතින් බලන්න.

බූස් සහ වයිනයිල්: විශිෂ්ට සංගීතය සහ මිශ්‍ර බීම සඳහා උද්යෝගිමත් මාර්ගෝපදේශයකි

ඒ සියල්ල නමේ ඇත! බූස් සහ වයිනයිල් රසවත් බීම වට්ටෝරු සමඟින් පොහොසත් සවන්දීමේ සැසියක අවසාන මාර්ගෝපදේශය වේ. පොත විවිධ වර්ගයේ සංගීතය සහ මනෝභාවයන් සඳහා සංවිධානය කර ඇත. සෑම ප්‍රවේශයක්ම ඇතැම් ඇල්බමවලින් සංගීතමය උද්දීපනයන් සහිත රේඛීය සටහන් සහ “සයිඩ් ඒ” සහ “සයිඩ් බී” කොක්ටේල් වට්ටෝරු ගීතවල සංගීතයේ මනෝභාවය සහ රූප රචනාව සම්පූර්ණ කරයි, නැතහොත් බීම කලාකරුවාට සම්බන්ධ කරයි. ඇතුළත් ඇල්බම 70 න් සමහරක් ඇතුළත් වේ සාජන්ට් Pepper’s Lonely Hearts Club සංගීත කණ්ඩායම, දම්පාට වැස්ස, ඇලෙන සුළු ඇඟිලි, ධාවනය සඳහා උපත, අසනීප සඳහා බලපත්රය, විනාශ කිරීම සඳහා රුචිය, ත්‍රාසජනක, කන්යාවක් වගේ, අඩු අන්ත සිද්ධාන්තය, Ziggy Stardust හි නැගීම සහ වැටීම, කැලිෆෝනියා හෝටලය, Buena Vista සමාජ සමාජය, කළු වෙත ආපසු, සුරතල් ශබ්ද හා වැම්පයර් සති අන්තය.

මිලදී ගන්න: Amazon.com හි $18.41.

T-වේදනාව

මට ඔබට පානයක් මිශ්‍ර කළ හැකිද?

ටී-පේන් මිශ්‍ර විද්‍යාඥ මැක්ස්වෙල් බ්‍රිටන් සමඟ එක් විය එපික් කොක්ටේල් පොත ඔහුගේ 2007 ජනප්‍රිය ගීතය අනුව නම් කරන ලදී. මට ඔබට පානයක් මිශ්‍ර කළ හැකිද? T-Pain හි එක් ගීතයක හැඟීමක් පිළිබිඹු කිරීම සඳහා ප්‍රවේශමෙන් සකස් කර ඇති සොලවා, කලවම් කළ සහ මිශ්‍ර බීම වට්ටෝරු 50ක් විශේෂාංගී වේ. සමහර බීම විකල්ප අතරට පර්බන් මත පදනම් වූ පාෂාණ මත පදනම් වූ පානයක් වන Shawty, ලෙමන් කරකැවිල්ලකින් සරසා ඇති අතර වොඩ්කා, නැවුම් ලෙමන් යුෂ, අන්නාසි යුෂ, තලා දැමූ අයිස් සහ සමාජ සෝඩා වලින් සාදන ලද වොඩ්කා මත පදනම් වූ 1 Up කොක්ටේල් ඇතුළත් වේ. .

මිලදී ගන්න: Amazon.com හි $18.16.

Gone With the Gin: Cocktails With a Hollywood Twist

Gone With the Gin චිත්‍රපට රසිකයින් සහ සිනමාකරුවන් සඳහා තිබිය යුතු කොක්ටේල් පොතකි. Tim Federle විසින් ලියන ලද, මෙම පිටු 152 වට්ටෝරු පොත විශිෂ්ට තෑග්ගක් සහ චිත්‍රපට රාත්‍රිය සඳහා පරිපූර්ණ සංස්කරණයක් කරයි. සිත් ඇදගන්නාසුළු චිත්‍රපට තේමා පාන ලැයිස්තුවට Whiskey Business, Bonnie & Mudslide, Fight Club Soda, Ti-tonic, A Sidecar නමින් Desire, The Big Le-Brewski, Monty Python and the Stoli Grail සහ Bloody Mary Poppins ඇතුළත් වේ.

මිලදී ගන්න: Amazon.com හි $12.47.

Hip Hop කොක්ටේල් පොත: ඔබේ ප්‍රියතම රැපර්වරුන් මෙන් බොන්න

ඔබේ ප්‍රියතම රැප් ගායකයා මෙන් පානය කිරීමට අවශ්‍යද? Hip Hop කොක්ටේල් පොත, බ්ලූ සඳුදා ප්‍රෙස් විසින්, රැප් ක්‍රීඩාවෙන් ආශ්වාදයක් ලබා ගන්නා නිදර්ශන බීම වට්ටෝරු පොතකි. කුප්‍රකට BIG, 2Pac, The Beastie Boys, Ghostface Killah, Ludacris, Tone Loc, Kanye West, Lil’ Kim, Snoop Dogg, Diddy, Tech N9ne, Capone-N-Noreaga, Master P යන අයගෙන් ආභාසය ලබන ලබ්ධික ප්‍රියතම කොක්ටේල් වට්ටෝරු මෙම පොතෙහි අන්තර්ගත වේ. , E-40, Mobb Deep, Cypress Hill සහ තවත්. Tone Loc ගේ “Funky Cold Medina”, The Beastie Boys ගේ “Brass Monkey” සහ Snoop ගේ “Gin & Juice” වැනි බීම වර්ග සොයන්න.

මිලදී ගන්න: Etsy.com හි $16.62.

විසිතුරු AF කොක්ටේල්: වෘත්තීය පානය කරන්නන් කිහිප දෙනෙකුගෙන් බීම වට්ටෝරු

Vanderpump නීති stars සහ Ariana Maddox සහ Tom Sandoval බීම වට්ටෝරු සහ ඡායාරූප ටොන් ගණනක් පිරවූ හුරුබුහුටි කොක්ටේල් පොතක් නිකුත් කළහ. විසිතුරු AF: වෘත්තීය පානය කරන්නන් කිහිප දෙනෙකුගෙන් බීම වට්ටෝරු වෙඩි තැබීම් සහ ප්‍රතිසාධනය සඳහා කැප වූ පරිච්ඡේද සමඟින් “ක්ලැසි එදිරිව කුණු” බීම වට්ටෝරු වලට බෙදා ඇත. බොහෝ වට්ටෝරු එදිනෙදා ගෘහ ද්‍රව්‍ය වලින් සාදා ගත හැකි අතර, පොතේ දක්වා ඇති අනෙක් ඒවාට කොක්ටේල් ෂේකර්, පෙරනයක්, බාර් හැන්දක් සහ මඩ ගැසීම සහ ඇතැම් වීදුරු භාණ්ඩ වැනි නිශ්චිත ද්‍රව්‍ය අවශ්‍ය වේ.

මිලදී ගන්න: Amazon.com හි $13.84.

බීමත් උද්භිද විද්යාඥයා

බූස් සහ උද්භිද විද්‍යාව අත්වැල් බැඳගනී. අග්ගිස් සිට තිරිඟු දක්වා, Amy Stewart ගේ බීමත් උද්භිද විද්යාඥයා ජීව විද්‍යාව, රසායන විද්‍යාව, ඉතිහාසය, නිරුක්තිය සහ මිශ්‍ර විද්‍යාව පිළිබඳ සිත් ඇදගන්නාසුළු සාහිත්‍ය සම්මිශ්‍රණයක් සපයයි. බීම වට්ටෝරු 50 ක් සහ ගෙවතු වගා ඉඟි සමඟ, බීමත් උද්භිද විද්යාඥයා කොටස් තුනකට බෙදා ඇති අතර පැසවීම සහ ආසවනය, ඖෂධ පැළෑටි, කුළුබඩු සහ මල් වැනි මාතෘකා ගවේෂණය කරයි, සහ ඔබේ ගෙවත්තෙන් (හෝ සිල්ලර වෙළඳසැලෙන්) ඔබට ලබා ගත හැකි උද්භිද විද්‍යාත්මක මිශ්‍රණ සහ සැරසිලි සෘතුමය අරාවක්. විශේෂිත බීම වට්ටෝරු සමඟ මාටින්ස්, මාගරිටාස් සහ මොජිටෝස් සඳහා වට්ටෝරු සොයන්න.

මිලදී ගන්න: Amazon.com හි $13.89.

මොක්ටේල්: රසය සහ විලාසිතාව සමඟ මද්‍යසාර නොවන කොක්ටේල්

මත්පැන් වලින් තොරද? එම්ඔක්ටේල් 80කට වඩා වැඩි ප්‍රමාණයක විනෝදජනක එකතුවක් ඇති අතර ඒවා රසයට වඩා හොඳ පෙනුමක් ඇති වර්ණවත් බීම වර්ග. පැඟිරි මිශ්‍රණයන්, සෘතුමය විශේෂතා සහ මධ්‍යසාරයෙන් තොරව සාදන ලද උත්සව සහ චික් කොක්ටේල් වල නියැලෙන්න. මොක්ටේල් සඳහා මෙම දෘශ්‍ය මාර්ගෝපදේශය Lychee-tini, Lavender Bubbly, Blueberry Cardamom Smash, Thai Daiquiri සහ Pomegranate Apple Spiced Cider වැනි විනෝදජනක බීම නම් ඇතුළත් වේ. මෙම පොත අලංකාර ඡායාරූපකරණයෙන් සහ විශිෂ්ට පානයක් තැනීමට මෙවලම් සහ අත්‍යවශ්‍ය සංරචක ලැයිස්තුවකින් ද පිරී ඇත. තවත් මොක්ටේල් පොත් සඳහා පරීක්ෂා කරන්න සෙන් සාධනය: සිහිකල්පනාවෙන් පානය කිරීම සඳහා මධ්‍යසාර නොවන වට්ටෝරු 90 ක් හා වියළි: රසවත් අතින් සාදන ලද කොක්ටේල් සහ අනෙකුත් දක්ෂ මිශ්රණ.

මිලදී ගන්න: Amazon.com හි $13.99.

Next Post

අකුණෙන් දෙකක් රෝහලට

Fri Mar 25 , 2022
දඹුල්ල පැල්වෙහෙර ප්‍රදේශ්යේ මාළු අලෙවි කරන ස්ථානයකට අකුණක් පතිතවීමෙන් අකුණු සැර වැදී එහි රැදී සිටි කාන්තාවක් සහ පිරිමි අයකු දඹුල්ල රෝහලට ඇතුළත් කළ බව පොලිසිය කියයි.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.