බෙකී ජී සහ ලුයිස් ෆොන්සි ඔස්කාර් සම්මාන උළෙල සඳහා ‘අපි බෲනෝ ගැන කතා නොකරමු’ රංගනය සඳහා ‘එන්කැන්ටෝ’ රංගනයට එක්වීමට නියමිතය.

ලතින් තරු බෙකී ජී හා ලුයිස් ෆොන්සි හි සාමාජිකයින් පස් දෙනෙකුට සම්බන්ධ වනු ඇත එන්කැන්ටෝ රංගනය – Adassa, Stephanie Beatriz, Mauro Castillo, Carolina Gaitán සහ Diane Guerrero – 2022 දී “අපි බෲනෝ ගැන කතා නොකරමු” රඟ දැක්වීමට ඔස්කාර් ඉරිදා (මාර්තු 27).

සති පහක් අංක 1 ස්ථානයේ රැඳී සිටි ගීතයේ පළමු සජීවී ප්‍රසංගය මෙය වනු ඇත Billboard Hot 100, මේ වසරේ මෙතෙක් වෙනත් ඕනෑම ගීතයකට වඩා දිගු. විසින් ලියන ලද්දකි ලින්-මැනුවල් මිරැන්ඩාවෙනත් ගීතයක් සඳහා හොඳම මුල් ගීතය සඳහා නම් කර ඇත එන්කැන්ටෝ ගීතය, “Dos Oruguitas.”

එම එන්කැන්ටෝ ශබ්ද පටය අඛණ්ඩව සති නවයක් අංක 1 හි සටහන් කර ඇත දැන්වීම් පුවරුව 200 – මෙතෙක් 2022 සඳහා වූ වාර්තාව ද වේ. “අපි බෲනෝ ගැන කතා නොකරමු” යනු සැබෑ පොප්-සංස්කෘතික සංසිද්ධියකි. බහු චරිත නාට්‍ය කෑල්ලක් සඳහා තනි ගීතයේ සාර්ථකත්වය කැපී පෙනේ.

බෙකී ජී සහ ෆොන්සි යන දෙදෙනාම ප්‍රධාන හරස්කඩ සාර්ථකත්වයන් ලබා ඇත. Fonsi 2017 smash “Despacito” හි ප්‍රධාන කලාකරු විය – තවත් පොප්-සංස්කෘතික සංසිද්ධියක් – එහි Daddy Yankee. ජස්ටින් බීබර් රීමික්ස් එකකට නැග්ගා, එය බිල්බෝඩ් හොට් 100 (16) හි අංක 1 හි බොහෝ සති සඳහා පැරණි වාර්තාව සම කිරීමට ස්මාෂ් සක්‍රීය කිරීමට උපකාරී විය. (එම වාර්තාව Lil Nas X සහ Billy Ray Cyrus ගේ “Old Town Road (Remix)” විසින් ග්‍රහණය කර ඇත.)

Becky G Hot 100 හි අංක 15 ට ළඟා වූයේ “MAMIII” සමඟින්, 2022 කැරොල් ජී සමඟ සහයෝගීතාවයෙනි. එය එම ප්‍රස්ථාරයේ ඇගේ දෙවන ඉහළම 20 පහරයි. “ෂවර්” 2014 දී අංක 16 බවට පත් විය.

Beatriz මෙවර ඔස්කාර් සම්මාන උළෙල සඳහා ද ඉදිරිපත් වනු ඇත.

“අපි බෲනෝ ගැන කතා නොකරමු” ගීතයේ ගෞරවයට පාත්‍ර වූ රෙන්සි ෆෙලිස් ඔස්කාර් රාත්‍රී රංගන ශිල්පීන් අතර නැත.

94 වැනි ඔස්කාර් සම්මාන උළෙල මාර්තු 27 ඉරිදා හොලිවුඩයේ ඩොල්බි රඟහලේදී පැවැත්වේ. මෙම සංදර්ශනය ABC ඔස්සේ රාත්‍රී 8ට ET/5 pm PT සහ ලොව පුරා ප්‍රදේශ 200කට වඩා වැඩි ගණනක සජීවීව විකාශය කෙරේ.

Next Post

කඩවතදී වෙඩි තැබීමකින් පුද්ගලයින් දෙදෙනෙකු මරුට

Fri Mar 25 , 2022
ඊයේ (මාර්තු 24) රාත්‍රියේ යතුරුපැදියකින් ගමන් කළ පුද්ගලයින් දෙදෙනෙකු තවත් යතුරුපැදියකින් පැමිණි දෙදෙනෙකු විසින් වෙඩි තබා ඝාතනය කර තිබේ. තව..

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.