J Balvin සහ Ed Sheeran ‘Sigue’ සහ ‘Forever My Love’ නව ගීත 2කින් රසිකයින්ට ආශිර්වාද කරයි: සවන් දෙන්න

ජේ බැල්වින් හා එඩ් ෂීරන් “Sigue” සහ “Forever My Love” නමින් නවතම ද්විභාෂා ගීත දෙකකින් රසිකයින්ට ආශිර්වාද කර ඇත.

මෙම යුගලය අතර පළමු සහයෝගීතාවය සනිටුහන් කරමින්, ගීත දෙකකින් යුත් EP බලගන්වන්නේ uptempo reggaeton නැටුම් ගීතයකින් සහ සෑම කලාකරුවෙකුම ඔවුන්ගේ ධ්වනි ගිටාර් වාදනය කරන ඉවත් කරන ලද melancholic බැලඩ් එකකිනි. ෂෙරාන් මුලින්ම බැස්සා ලතින් ඔහුගේ 2017 “ෂේප් ඔෆ් යූ” රීමික්ස් සමඟින් සියොන් සහ ලෙනොක්ස් ඇතුළත් සංගීතය.

ඉතා මෑතක දී, බ්‍රිතාන්‍ය ගායක-ගීත රචකයා ඔහුගේ ස්පාඤ්ඤ භාෂාව පුහුණු විය කැමිලා කැබෙලෝගේ “Bam Bam,” ඔහු ප්‍රධාන වශයෙන් ඉංග්‍රීසියෙන් ගායනා කරන නමුත් Cabello සමඟ ගායනයේදී “asi es la vida.” මේ වතාවේ, ෂීරන් ස්පාඤ්ඤ භාෂාවෙන් සම්පූර්ණ පද ගායනා කරමින් ඔහුගේ ස්පාඤ්ඤ භාෂාව පෙන්වයි.

Balvin සහ Sheeran මෙම සතිය මුලදී ඔවුන්ගේ සහයෝගීතාව විහිළුවට ලක් කළහ ඒකාබද්ධ Instagram සටහන එහිදී ඔවුන් මුණගැසුණු ආකාරය පිළිබඳ කතාව බෙදා ගත්හ: නිව් යෝර්ක් හි ව්‍යායාම් ශාලාවකදී.

“ඒ උදේ පාන්දර මමයි ඔහුයි විතරයි. එයා ෆෝන් එකේ ඉද්දි මම එයාගෙ කටහඬ අඳුරගත්ත නිසා මම උඩට ගිහින් හායි කිව්වා. අපි බොහෝ වේලාවක් කතාබස් කළ අපි දිවා ආහාරය සහ සවස තේ පානය අවසන් කළෙමු. පසුව නොනවත්වා කතාබස් කරන සහකරුවන් වීමට ගියා, ”ෂීරන් ලිවීය.

ඔහු තවදුරටත් කියා සිටියේ, “මම නත්තලේදී ප්‍රදර්ශන සඳහා නිව් යෝර්ක් හි සිටි නිසා තවත් බොහෝ දේවලට තුඩු දුන් චිත්‍රාගාරයේ එක් දිනක් සිටීමට අපි තීරණය කළෙමු, එය ඔබ ඉක්මනින් සොයා ගනු ඇත. නමුත් අපි ලියපු මුල්ම ගීත දෙක තමයි ‘සිගු’ සහ ‘Forever My Love’, මම ඒවාට සම්පූර්ණයෙන්ම කැමතියි. එයාට ඕන උනේ මාව එයාගේ ලෝකෙට ගේන්න, මට එයාව මගේ ලෝකෙට ගේන්න ඕන වුනා. මේ සඳහා ස්පාඤ්ඤ භාෂාව ඉගෙනීම නිසි අභියෝගයක් වූ අතර මම එය ඉතා විනෝදයෙන් කළෙමි.

මේ අතර, බැල්වින් පැවසුවේ, “සියල්ල යහපත් දේ සඳහා කාලය ගතවේ. අපි කෝපි එකක් බීලා ජීවිතය ගැන කතා කළාම එතන ඩෝප් වයිබ් එකක් ආවා. අපි අවංක මිත්‍රත්වයක් ඇති කරගත්තේ සරල දේවල් මතයි – අපි තාත්තා කෙනෙක් වීම මොන වගේද කියලා පවා කතා කළා.

Next Post

දිවයිනේ ප්‍රදේශ වලට අද තරමක් තද වැසි

Fri Mar 25 , 2022
උතුර, උතුරු-මැද, වයඹ, මධ්‍යම, සබරගමුව සහ ඌව පළාත්වල තැනින් තැන සවස 2.00 න් පමණ පසු වැසි හෝ ගිගුරුම් සහිත වැසි ඇති විය හැකි බව කාලගුණ විද්‍යා දෙපාර්තමේන්තුව පවසයි. තව..

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.