Justin Bieber Toronto Maple Leafs සඳහා Hockey Jersey නිර්මාණය කරයි: ඒවා විකිණීමට පෙර මිලදී ගත යුතු ස්ථානය

විශේෂාංගගත සියලුම නිෂ්පාදන සහ සේවාවන් සංස්කාරකවරුන් විසින් ස්වාධීනව තෝරා ගනු ලැබේ. කෙසේ වෙතත්, Billboard හට එහි සිල්ලර සබැඳි හරහා කරන ලද ඇණවුම් සඳහා කොමිස් මුදලක් ලැබිය හැකි අතර, සිල්ලර වෙළෙන්දාට ගිණුම්කරණ අරමුණු සඳහා නිශ්චිත විගණනය කළ හැකි දත්ත ලැබිය හැකිය.

ජස්ටින් බීබර් Toronto Maple Leafs සඳහා එක එක වර්ගයේ හොකී ජර්සියක් නිර්මාණය කර ඇත. බදාදා (මාර්තු 23) නිව් ජර්සි ඩෙවිල්ස් සමඟ පැවති තරඟයකදී කණ්ඩායම බීබර් විසින් නිර්මාණය කරන ලද ආම්පන්න ක්‍රීඩා කළේය. ESPN වාර්තා.

“මේපල් ලීෆ්ස් සඳහා මගේ ආදරය සැමවිටම මා කවුරුන්ද යන්නෙහි විශාල කොටසක් වී ඇති අතර, කණ්ඩායම කෙරෙහි මගේ ආශාව සහ මිලියන සංඛ්‍යාත රසිකයින්ගේ ආශාව මෙම නෙක්ස්ට් ජෙනරල් ස්ෙවටර් එකට බද්ධ වී ඇත,” කැනේඩියානු ක්‍රෝනර් ප්‍රකාශයක් නිකුත් කරමින් කියා සිටියේය. “කණ්ඩායම සහ එහි රසිකයින් සඳහා එතරම් අව්‍යාජ දෙයක් නිර්මාණය කිරීමට නැවත එක්වීමට ඇති අවස්ථාව ගැන මම ලීෆ්ස් වෙත කෘතඥ වෙනවා.”

දැනට සංචාරයේ යෙදී සිටින “පීච්” ගායකයා බදාදා තරගයට සහභාගී වීම සඳහා කැනඩාවට ආපසු ගියේය. Maple Leafs විසින් බ්‍රහස්පතින්දා (මාර්තු 24) Bieber සංචාරයේ දර්ශන ට්වීට් කළේය. ආපසු හැරවිය හැකි හොකී ජර්සිය උතුරු ඇමරිකානු වෘත්තීය ක්‍රීඩා තුළ නිකුත් කරන ලද පළමු වර්ගයේ හොකී ජර්සිය වන අතර එය නිර්මාණය කර ඇත්තේ Adidas සහ National Hockey League (NHL) සමඟිනි.

ජර්සි කාන්තාවන්ගේ ප්‍රමාණයන් සඳහා ඩොලර් 119 කට සහ පිරිමින්ගේ ප්‍රමාණය සඳහා ඩොලර් 169 කට අලෙවි වන අතර XS-5XL සිට ප්‍රමාණවලින් ලබා ගත හැකිය. ඔවුන් බොහෝ දුරට විකුණා අවසන් NHL සාප්පුව, නමුත් අපි ඔබට ඒවා අන්තර්ජාලයෙන් සෙවීමේ කාලය ඉතිරි කළෙමු. ආපසු හැරවිය හැකි ජර්සියක් හෝ විකල්ප Maple Leafs NHL ජර්සියක් මිලදී ගැනීමට පහත සබැඳි ක්ලික් කරන්න. ඔබ පිටවීමේදී NHLFAN1 කේතය ඇතුළත් කළ විට ඔබට නොමිලේ නැව්ගත කිරීම ලැබෙනු ඇත. ප්‍රවර්ධන වැඩසටහන තවත් පැය කිහිපයක් පමණක් සජීවීව පවතිනු ඇත, එබැවින් ඔබට වට්ටම ලබා ගැනීමට ඉක්මනින් ක්‍රියා කිරීමට සිදුවේ.

ආපසු හැරවිය හැකි Toronto Maple Leafs jersey සහ වෙනත් විකල්ප පහතින් බලන්න.

මිලදී ගන්න: පිරිමි Toronto Maple Leafs Fanatics Branded Black Alternate Premier Breakave Reversible Blank Jersey ($129)

මිලදී ගන්න: කාන්තා Toronto Maple Leafs Fanatics Branded Black Alternate Premier Breakave Reversible Blank Jersey ($119)

මිලදී ගන්න: පිරිමි Toronto Maple Leafs Fanatics Branded Black Alternate Premier Breakave Reversible Blank Jersey ($169)

මිලදී ගන්න: පිරිමි අඩිඩාස් කළු අව්‍යාජ ටොරොන්ටෝ මේපල් ලීෆ්ස් x ඩ්‍රෝ හවුස් විකල්ප අභිරුචි ජර්සි ($250)

Next Post

රොඩ්රිගස් වොලිබෝල් නිලධාරීන්ගේ සම්බන්ධීකාරක ලෙස නම් කරන ලදී

Fri Mar 25 , 2022
දශක දෙකකට ආසන්න කාලයක් වොලිබෝල් ක්‍රීඩාවේ ප්‍රවීණ අධීක්ෂකවරයෙකු වන කාලෝස් රොඩ්‍රිගස්, වොලිබෝල් නිලධාරීන්ගේ සුරැකුම්පත් හා විනිමය කොමිෂන් සභාවේ සම්බන්ධීකාරක ලෙස නම් කර ඇත.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.