“එය දැන් හෝ කිසිදා නැත”: දේශගුණික විපර්යාසවල නරකම බලපෑම් වැළැක්වීම සඳහා ඉදිරි වසර තුන තීරණාත්මක වේ

“අපි දේශගුණික විපත් සඳහා වේගවත් මාවතක ගමන් කරමින් සිටිමු,” එක්සත් ජාතීන්ගේ මහලේකම් António Guterres පැවසීය.


සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

Next Post

ලිල් නාස් X 2022 ග්‍රැමී උළෙලේදී SZA හි රෝද පුටුව තල්ලු කරයි: 'මම දැන් SZA හි පුද්ගලික රැකවරණ භාරකරු වෙමි'

Mon Apr 4 , 2022
ඔහු ජනප්‍රිය සංගීත ian යෙක්, විලාසිතා ප්‍රවනතා සකස් කරන්නෙක්, වෘත්තීය මතක තබා ගන්නෙක් සහ දැන් … සෞඛ්‍ය සහායකයෙක්ද? නමුත් ලිල් නාස් එක්ස් 2022 දී ඔහු නම් කළ සම්මාන පහෙන් එකක්වත් ගෙදර ගෙන ගියේ නැත ග්රැමීස් ඉරිදා (අප්‍රේල් 3), ඔහු පුද්ගලික ආධාර සපයමින් (නොමිලේ) අත දුන්නේය SZAකිහිලිකරු මත උත්සවයේ පෙනී සිටි. […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.