යුක්රේනයේ ජනාධිපති බුචාහිදී රුසියානු හමුදා විසින් බියකරු යුද අපරාධ විස්තර කළේය

ජනාධිපති Volodymyr Zelensky එක්සත් ජාතීන් අමතා දුර්ලභ දේශනයක් භාවිතා කළේ තම රට තුළ සිදු වූ මරණවල බිහිසුණු දර්ශන විස්තර කිරීමට සහ ආරක්ෂක මණ්ඩලය අත්‍යවශ්‍යයෙන්ම නිෂ්ඵල යැයි විවේචනය කිරීමට ය.


සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

Next Post

නීතිමය පහර: Phoebe Bridgers සහ Spotify තැන්පතු මග හැරිය නොහැක

Tue Apr 5 , 2022
මෙය නීතිමය පහරසංගීත නීතිය පිළිබඳ සතිපතා පුවත් පත්‍රිකාවක් Billboard Proඔබට විශාල නව නඩු, වැදගත් තීන්දු, සහ ඒ අතර ඇති සියලුම විනෝදාත්මක දේවල් එක්-නැවතුම් වංචා පත්‍රයක් පිරිනමයි. මෙම සතියේ: Phoebe Bridgers සහ Spotify ප්‍රධාන විධායක නිලධාරී Daniel Ek යන දෙදෙනාම “හිරිහැර කිරීම” තර්ක කරමින් තැන්පත් කිරීම් සඳහා වාඩි වී සිටීම වළක්වා […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.