මෙම ත්‍රස්ත විරෝධී වැඩසටහන ව්‍යසනයක් බව එක්සත් රාජධානියට අනතුරු ඇඟවීය – නමුත් එය කෙසේ හෝ ක්‍රියාත්මක විය

හෙළිදරව් විය: එක්සත් රාජධානිය ත්‍රස්තවාදයෙන් එහි මාරාන්තික වසරවලින් එකකට ගොදුරු වූ වහාම බ්‍රිතාන්‍ය රජය භයානක දෝෂ සහිත බුද්ධි බෙදාගැනීමේ ක්‍රමයක් ක්‍රියාත්මක කළ ආකාරය පිළිබඳ අභ්‍යන්තර කතාව.


සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

Next Post

ට්විටර් කොටස් මිලදී ගැනීමේදී නීතිය කඩ කළ බවට Elon Musk චෝදනා කරයි

Wed Apr 13 , 2022
එලොන් මස්ක්ගේ දැවැන්ත ට්විටර් ආයෝජනය අඟහරුවාදා නව පෙරළියක් ඇති කළේ වර්ණවත් ප්‍රකෝටිපතියා සමාජ මාධ්‍ය සමාගමේ කොටස් හෙළි කිරීම නීති විරෝධී ලෙස ප්‍රමාද කළ බවට චෝදනා කරමින් නඩුවක් ගොනු කිරීමත් සමඟ ඔහුට අඩු මිලට වැඩි කොටස් මිලදී ගැනීමට හැකි විය. නිව් යෝර්ක් ෆෙඩරල් උසාවියේ පැමිණිල්ලෙන් මස්ක් අවම වශයෙන් 5% ක කොටස් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.