අයි.එම්.එෆ් ප්‍රගතිය මුදල් ඇමැති කියයි

ජාත්‍යන්තර මූල්‍ය අරමුදල සමග කළ සාකච්ඡා සම්බන්ධයෙන් මුදල් ඇමතිවරයා ලංකාවට පැමිණ පාර්ලිමේන්තුවට ප්‍රකාශයක් කිරීමට නියමිත බව සභානායක දිනේෂ් ගුණවර්ධන මහතා පාර්ලිමේන්තුවේදී පැවසීය.

Next Post

COVID-19 පසු, ගංවතුර, Bluesfest 2022 අපේක්ෂාවන් ඉක්මවා යයි

Fri Apr 22 , 2022
බ්‍රිස්බේන්, ඕස්ට්‍රේලියාව – ඕස්ට්‍රේලියානුවන් සිසිල් මාසවල පදිංචි වන විට, සාම්ප්‍රදායික උත්සව සමය සැනසිලිදායක සටහනකින් අවසන් වේ. උත්සව දින දර්ශනයේ විශිෂ්ට සන්නාමයක් වන Byron Bay’s Bluesfest බාධාවකින් තොරව ඔතා, සහ එහි දොරටු හරහා අමුත්තන් 100,000 කට වඩා පිළිගනු ලැබීය. 2021 දී අවසන් මොහොතේ නවත්වන ලද මෙහෙයුමක් ඇතුළත් කැලඹිලි සහිත වසර දෙකකට […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.