තමාගේ ඉල්ලා අස්වීම ජනාධිපතිවරයා පිළිගෙන නොමැති බව නාලක ගොඩහේවා පවසයි

ජනාධිපති ගෝඨාභය රාජපක්ෂ මහතා සිය අමාත්‍ය ධුරවලින් ඉල්ලා අස්වීමේ ලිපිය පිළිගෙන නොමැති බව ජනමාධ්‍ය අමාත්‍ය ආචාර්ය නාලක ගොඩහේවා මහතා පවසයි. තව..

Next Post

එක උණ්ඩයකින් තරුණ හඬවල් නිශ්ශබ්ද කරන්න බෑ (වීඩියෝ)

Fri Apr 22 , 2022
තරුණයින්ගේ උද්යෝගය වෙනත් ස්ථානයකට යොමු කරන්න එපා! සාමකාමී විරෝධතාවල නිරත තරුණ තරුණියන්ගේ උද්යෝගය වෙනත් මගකට යොමු නොකරන ලෙසට ලංකා මානව හිමිකම් බලාත්මක කවුන්සිලය රජයෙන් ඉල්ලා සිටී. එහි මාධ්‍ය අධ්‍යක්ෂ අංජන සෙන්රි මේ බව රඹුක්කන ප්‍රදේශයේදි පොලිස් වෙඩි පහරින් මියගිය චායා ද ලක්ෂාන්ගේ නිවසට පැමිණියා. මේ සඳහා සුදුසු අදහස් ලංකා මානව […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.