නව ‘BTS වට්ටෝරුව’ කථාංගයේ Jimin & Jungkook Make Gimbap නරඹන්න

නිසැකවම, BTS එය දැනටමත් ලෝකයේ විශාලතම පොප් ක්‍රියාවන්ගෙන් එකකි, නමුත් සෙප්ටෙට් ඔවුන්ගේ ඉවුම් පිහුම් සහ අධ්‍යාපන වැඩසටහන නැවත පැමිණීමත් සමඟ මුළුතැන්ගෙය තුළට ඔවුන්ගේ දක්ෂතා පුළුල් කරයි, BTS වට්ටෝරුව.

බ්‍රහස්පතින්දා (අප්‍රේල් 21) නිකුත් වූ අලුත්ම කථාංගය සඳහා, ජිමින් සහ ජුන්ග්කුක් ඔවුන්ගේ කටට වතුර දමන ගිම්බාප්, පිසින ලද බත් සමඟ සාදන ලද කොරියානු කෑමක්, විවිධ එළවළු, මාළු සහ මස් වර්ග සියල්ලම වියළන ලද තහඩු වල අකුළා ගැනීමට උත්සාහ කරති. මුහුදු පැලෑටි සහ රසවත්, බයිට් ප්‍රමාණයේ පෙතිවල සේවය කර ඇත.

සමහර සෙල්ලක්කාර විහිළු සහ අමුද්‍රව්‍ය පිළිබඳ වාද විවාද අතර, දෙදෙනාම වට්ටෝරුව ඇණ ගැසීම අවසන් කළ අතර පසුව මෝටර් රථයේ එහා මෙහා යන අතරතුර ඔවුන්ගේ සුලු කෑම භුක්ති වින්දා.

නව සමය – කොරියානු සංස්කෘතිය සහ භාෂාව ග්‍රහලෝකය පුරා ව්‍යාප්ත කිරීමේ උත්සාහයක් – HYBE EDU විසින් මෙහෙයවනු ලැබේ.

මේ වසරේ BTS සඳහා එය සියල්ලම නොවේ. සෙනසුරාදා රාත්‍රියේ පැවති ඔවුන්ගේ අවසන් වේගාස් ප්‍රදර්ශනයේදී, කණ්ඩායම විසින් “අපි වෙඩි නොවදින” යන වාක්‍ය ඛණ්ඩය සාමූහිකව පැවසීමට පෙර, එක් එක් සාමාජිකයාගේ කළු-සුදු ක්ලිප් ඇතුළත් ප්‍රේක්ෂකයින් සඳහා ටීසර් වීඩියෝවක් වාදනය කරන ලදී: ජුනි 10, 2022. අතරතුර “අපි වෙඩි නොවදින අය” යනු නව යුගයේ සටන් පාඨය බව පෙනේ, ඇල්බමයේ මාතෘකාව තවමත් අනාවරණය කර නොමැත.

දිනකට පසු, BTS‘බිග් හිට් මියුසික් ලේබලය ප්‍රවෘත්තිය නිල වශයෙන් නිකුත් කළේය Weverse, ඇල්බමයක් තව මාස දෙකකට අඩු බව තහවුරු කරමින් පණිවිඩයක් පළ කිරීම. “හෙලෝ,” පණිවිඩය ආරම්භ වේ. “මේක Big Hit Music එකක්. BTS තවත් නව ඇල්බමයක් සමඟ 2022 ජූනි 10 වෙනිදා නැවත පැමිණෙනු ඇත. නව ඇල්බමය පිළිබඳ විස්තර පසු දිනක වෙනම දැනුම්දීමකින් ලබා දෙනු ඇත. BTS හි නව ඇල්බමය සඳහා ඔබගේ ආදරය සහ සහයෝගය අපි බලාපොරොත්තු වෙමු. ඔබට ස්තුතියි.”

Next Post

ඉයන් ඩයර් මැෂින් ගන් කෙලී සමඟ වෙළඳ සංකීර්ණයේ සහයෝගීතාවය සහ ස්කේට්බෝඩ් කිරීම ගැන කතා කරයි: නරඹන්න

Fri Apr 22 , 2022
ඉයන් ඩයර් පහුගිය ටිකේ චිත්‍රාගාරයේ කාර්යබහුල වෙලා හිටියා. රැප් ගායකයා පසෙකින් වාඩි විය මේජර් සමඟ කතාබස් කිරීමට Billboard News මේජර් සමඟ ඔහුගේ මෑත ගීත ගැන සත්කාරක ටෙට්‍රිස් කෙලී, මැෂින් තුවක්කු කෙලී හා ට්‍රැවිස් බාර්කර්සහ අදාළ ධාවන පථ ඇති වූ ආකාරය පිළිබඳව යම් ආලෝකයක් ලබා දීමට. එම්ජීකේ සමඟ ඩයර්ගේ සහයෝගීතාවය මුලින් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.