පාස්කු දා මෛත්‍රී රට ගියේ රුවන්ට වැඩ බාර දී නොවේ

පාස්කු ප්‍රහාරය සිදු වන දින එවකට ජනපති රට ගොස් තිබුණේ ආරක්ෂක රාජ්‍ය අමාත්‍ය රුවන් විජයවර්ධන මහතාට වැඩ බාර දී නොවේ යැයි සමගි ජනබලවේගයේ පත්කළ මන්ත්‍රී එරාන් වික්‍රමරත්න මහතා පාර්ලිමේන්තුවේදී අද (22) පැවසීය.

Next Post

ගෘහස්ථ ගෑස් සිලින්ඩරයක මිල රු. 5000 ඉක්මවයි

Fri Apr 22 , 2022
අද මධ්‍යම රාත්‍රියේ සිට ඉහළ මිලට අද මධ්‍යම රාත්‍රියේ සිට කිලෝග්‍රෑම් 12.5ක ලීටර් සිලින්ඩරයක මිල ඉහළ මිල තීරණය කර ඇත. ඒ අනුව නව සිලින්ඩරයක මිල රු. 5,175ක් වේ. The post ගෘහස්ථ සිලින්ඩරයක මිල රු. 5000 ඉක්මවයි appeared first on Aruna.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.