මහජන ආරක්ෂක ඇමතිගෙන් කාදිනල්තුමාට ලිපියක්

පාස්කු ඉරුදින ප්‍රහාරයේ විමර්ශන සම්බන්ධයෙන් මැල්කම් කාදිනල් රංජිත් අගරදගුරුතුමාට සම්පූර්ණ විස්තර ඇතුළත් ලිපියක් යොමු කළ බව මහජන ආරක්ෂක අමාත්‍ය ප්‍රසන්න රණතුංග මහතා පාර්ලිමේන්තුවේදී අද පැවැසීය.

Next Post

IMF විවාදය මැයි 4 වැනිදා

Fri Apr 22 , 2022
මුදල් අමාත්‍යවරයා දිවයිනට පැමිණීමෙන් පසු සිදු කරනු ලබන දේ ජාත්‍යන්තර මූල්‍ය අරමුදල (IMF) සම්බන්ධයෙන් ජාත්‍යන්තර වශයෙන් පවත්වනු ලබන සාකච්ඡා පිළිබඳව මුදල් අමාත්‍යවරයා නිකුත් කිරීමට නියමිත ප්‍රකාශය ලබන මස 4 වනදා වෙනිදා විවාදයට නියමිතව ඇත. අද පැවති පාර්ලිමේන්තු කටයුතු පිළිබඳ කාරක සභාවේදී එම තීරණය ගත් බව සභානායක දිනේෂ් ගුණවර්ධන පවසයි. පාර්ලිමේන්තු […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.