විපක්ෂ නායක පාර්ලිමේන්තු ඇවිත් කතා කරන්නේ මීඩියාවලට

විපක්ෂ නායකවරයා පාර්ලිමේන්තුවට ඇවිත් කතා කරන්නේ ’’මීඩියාවලට’’ බව ආණ්ඩු පක්ෂයේ ප්‍රධාන සංවිධායක මහජන ආරක්ෂක අමාත්‍ය ප්‍රසන්න රණතුංග මහතා පාර්ලිමේන්තුවේදී පැවසීය.

Next Post

2022 ලතින් AMAs හි Epic Coachella මංගල දර්ශනය ගැන Grupo Firme Talk: නරඹන්න

Fri Apr 22 , 2022
Grupo ෆර්ම් 2022 සඳහා සහභාගී විය ලතින් බ්‍රහස්පතින්දා රාත්‍රියේ (අප්‍රේල් 21) ඇමරිකානු සංගීත සම්මාන උළෙල, එහිදී ඔවුන්ට නාමයෝජනා හයක් තිබුණි. “අපි ගොඩක් සතුටුයි,” ප්‍රධාන ගායන ශිල්පී එඩුයින් කැස් පැවසීය දැන්වීම් පුවරුව රතු පලස මත. Firme ප්‍රියතම යුගල හෝ කණ්ඩායම, ප්‍රියතම යුගල හෝ කණ්ඩායම සඳහා නම් කරන ලදී – කලාපීය මෙක්සිකානු, […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.