ෆිච් ශ්‍රී ලාංකීය රක්‍ෂණකරුවන් හත් දෙනකු ශ්‍රේණිගත කිරීම් ඔරලෝසුව සෘණාත්මකව ස්ථානගත කරයි

Fitch Ratings විසින් ශ්‍රී ලාංකීය රක්‍ෂණ සමාගම් හත් දෙනෙකුගේ ජාතික රක්‍ෂණ මූල්‍ය ශක්තිය (IFS) ශ්‍රේණිගත කිරීම් වොච් නෙගටිව් (RWN) මත තබා ඇත. රක්‍ෂණකරුවන් වන්නේ: -ජාතික රක්‍ෂණ භාර අරමුදල් මණ්ඩලය -HNB ඇෂුවරන්ස් පීඑල්සී -එච්එන්බී ජෙනරල් ඉන්ෂුවරන්ස් ලිමිටඩ් -පීපල්ස් ඉන්ෂුවරන්ස් පීඑල්සී -කොන්ටිනෙන්ටල් ඉන්ෂුවරන්ස් ලංකා ලිමිටඩ් -කොපරේටිව් ඉන්ෂුවරන්ස් සමාගම ලිමිටඩ් -සණස ජෙනරල් ඉන්ෂුවරන්ස් සමාගම ලිමිටඩ් ෆිච් […]

Next Post

ගාලුමුවදොර උපවාසයේ නිරත තෙරිපැහැ හිමියන් රෝහලට

Fri Apr 22 , 2022
ජනාධිපතිවරයාට සහ ආණ්ඩුවට ඉවත් වන ලෙස බල කරමින් කොළඹ ගාලුමුවදොර ජනාධිපති ලේකම් කාර්යාලය ඉදිරිපිට සත්‍යයක් ග්‍රහයක නිරත වූ තෙරිපැහැ සිරිධම්ම හිමියන් කොළඹ ජාතික රෝහලට අද (22) ඇතුළත් කෙරිණි.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.