The Kid LAROI, Megan Thee Stallion, Pusha T & More: ඔබේ ප්‍රියතම සංගීත නිකුතුව කුමක්ද? ඡන්දය දෙන්න!

පොප් හි විශාලතම තරුවක් අලුත්ම තනි ගීතයක් සමඟින් නැවත පැමිණ ඇති අතර, රැප් බලාගාර දෙකක් පිළිවෙළින් විස්මිත ඩිස් ධාවන පථයක් සහ වැඩ කොටස සමඟ රසිකයන් කතා කරයි. නමුත් මේ සතියේ ඔබ කැමතිම නිකුතුව කුමක්ද?

ළමයා LAROI “සැතපුම් දහසක්” යන නව ධාවන පථය සමඟින් සමාජයේ සාමූහික කෝපයට තට්ටු කරයි. සිත් තැවුලට පත්වන සහ ස්වයං-පිළිකුල් සහගත ගීය LAROI සම්බන්ධතාවයකදී හරි දේ කිරීමට ඔහුට ඇති නොහැකියාව ගැන විලාප තබනු දකින අතර ඔහු “ඔබ සමඟ එය කිරීමට සූදානම්” බව සවන්දෙන්නන්ට පවසයි. ඔහුගේ පොප් සංවේදනයන් විදහා දක්වන ඔහුගේ අද්විතීය ගායනය සමඟින්, LAROI ධාවන පථය සමඟ තවත් ප්‍රස්ථාර-පෙළක් සඳහා ඉලක්ක කරයි.

මේගන් තී ස්ටාලියන්, Dua Lipa සමඟ ඇයගේ “Sweetest Pie” සහයෝගීතාවය නිකුත් කිරීමෙන් නැවුම් වූ ඇය, “Plan B” සමඟ සම්පූර්ණ 180ක් කරයි. ඇගේ Coachella සති අන්තයේ එක් කට්ටලයක් තුළ රසිකයින්ට ධාවන පථයේ රසයක් ලබා දීමෙන් පසු, රැප් ගායකයා ගීතය සම්පූර්ණයෙන්ම අතහැර දැමූ අතර, උපුටා ගත හැකි, NFSW රේඛා කිහිපයක් ඇතුළත් වේ – Jodeci ගේ “Freek’n You” remix හි නියැදියක් එහි උපකරණය ලෙස – සහ කැඩෙන්සියක් සමඟ. එය ඇගේ ඉදිරි ගමනේ උණුසුම සිහිපත් කරයි උණඇය තවමත් ඇගේ හරයේ රැප් කෙල්ලක් බව ඇගේ සවන්දෙන්නන්ට මතක් කර දෙයි.

මේ අතර, පුෂා ටී වැඩ කිරීමට ක්‍රීඩාවේ හොඳම ඒවා දෙකක් ලබා ගනී එය පාහේ වියළි ය. රැප් ගායකයා කන්යේ වෙස්ට් සහ ෆැරල් විලියම්ස් සමඟ එකතු විය – 2000 ගණන්වල හිප-හොප් උණ සිහිනයක් මෙන් පෙනෙන පරිදි – ව්‍යාපෘතියේ නපුරු පහරවල් සහ සිනිඳු රයිම් නිර්මාණය කිරීමට. “දුම් පානය කරන්නන්ට කූපේ බැබළීමට ඉඩ දෙන්න” යනු LP හි කැපී පෙනෙන දෙයකි, නමුත් “මම ඔබ වෙනුවෙන් යාච්ඤා කරමි” භ්‍රමණයන් කිහිපයකට සුදුසු වේ.

PinkPantheress විසින් උපකාර කරන ලදී විලෝහා එඩ් ෂීරන් ආධාරයෙන් ලිල් බේබි මෙම සතියේ රසවත් සහයෝගිතා සපයන්න, නමුත් ඔබේ ප්‍රියතම ධාවන පථය කුමක්ද? ඡන්දය ප්‍රකාශ කරන්න – නැතහොත් ඔබේම තේරීමට ඇතුළු වන්න – පහතින්!

අපේ මත විමසුම ගන්න

Next Post

විවාහ උත්සව ශාලා ගාස්තුත් ඉහළට

Fri Apr 22 , 2022
ලගදි විවාහ වීමට බලාපොරොත්තුවෙන් සිටින අයට වැදගත් පණිවිඩයක් සමස්ත ලංකා උත්සව ශාලාවල සහ ආහාර සැපයුම්කරුවන්ගේ සංගමය තීරණය කර ඇත. එම සංගමයේ සභාපති අතුල කළුආරච්චි මහතා විවාහ උත්සව ශාලාවල ගාස්තු 40%කින් ඉහළ යනු ඇත. මෙම ක්ෂේත්‍රයේ රැදී සිටීම සඳහා අදින් පසුව ලබාගන්නා ඉල්ලුම සඳහා අවම වශයෙන් 40%ක මිල වැඩි කිරීමක් සිදු […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.