ක්‍රිස් ජෙනර් පවසන්නේ බ්ලැක් චිනා 2016 දී රොබ් කාර්ඩෂියන් ඝාතනය කිරීමට උත්සාහ කළ බවයි

ක්රිස් ජෙනර් 2016 දී ඇය තම පුතා අතර ඇසූ වාෂ්පශීලී ආරවුලක් සිහිපත් කරමින් හැඟීම්බර විය රොබ් කාර්ඩෂියන් සහ ඔහුගේ එවකට පෙම්වතිය බ්ලැක් චිනා ඔහු කම්පනයට පත් විය.

ජෙනර් සිකුරාදා (අප්‍රේල් 22) ලොස් ඇන්ජලීස් උසාවියක සාක්ෂි කූඩුවේ සිට දෙවන දිනට සාක්ෂි දුන්නේ චයිනා තම පුතා ඝාතනය කිරීමට උත්සාහ කළ බව තමා විශ්වාස කරන බවයි. එම අවස්ථාවේදී, චයිනා කර්ඩෂියන්ගේ හිසට තුවක්කුවක් පෙන්වා දුරකථන නූලකින් ගෙල මිරිකා මරා දැමීමට උත්සාහ කළ බවත්, බීමතින් සිටි ඔහුට යකඩ කණුවකින් පහර දුන් බවත් තමාට පැවසූ බව ඇය පැවසුවාය.

“එය සම්පූර්ණ අවුල් සහගත විය. එය බියජනකයි, ”66 හැවිරිදි ජෙනර් පැවසීය Kardashians සමග දිගටම matriarch. ඇය විත්තිකරුවන් හතර දෙනාගෙන් පළමුවැන්නා – ඇයගේ දියණියන් වන කිම් කාර්ඩෂියන්, ක්ලෝයි කාර්ඩේෂියන් සහ කයිලි ජෙනර් ඇතුළු කණ්ඩායමක් – බ්ලැක් චිනාගේ ඩොලර් මිලියන 100 ක නඩුවේ සාක්ෂි දීමට කාන්තාවන් ඇගේ රියැලිටි වැඩසටහනට කුමන්ත්‍රණය කළ බවට චෝදනා කරයි. රොබ් සහ චිනා අවලංගු කර ඇගේ කීර්තිමත් තත්ත්වයට හානි කරයි.

මෙම සතිය මුලදී, චයිනාගේ බොහෝ සාක්ෂි සටන සහ පෙර දින රාත්‍රියේ සංදර්ශනය අලුත් කිරීම සැමරීම සම්බන්ධයෙන් කටයුතු කරන ලදී. චයිනා සාක්‍ෂි දෙමින් කියා සිටියේ තමා තම පෙම්වතා සමඟ විහිළු කළ බව ය. ඇය දුරකථන රැහැනක් ඔහුගේ ගෙල ඔතා නයිට් ස්ටෑන්ඩ් එකකින් ගොඩ නොගත් තුවක්කුව අතට ගත් බව ය.

නමුත් ක්‍රිස් ජෙනර් පැවසුවේ තම පුතාගේ හිසට තුවක්කුවක් තැබීම “විහිළුවක් නොවන” බවයි.

2016 දෙසැම්බර් 15 වැනිදා සිදු වූ සිද්ධියෙන් පසු තම පුතා සමඟ කතා කරමින් සිටියදී ඇය සිහිපත් කළේ “ඔහු අවුල් ජාලයකි,” “මට සිතාගත හැකි වූයේ ඔහුට හැඟුණු ආකාරය පමණි. … මෙය බිහිසුණු තත්ත්වයක් විය. මම හද කම්පා වුණා.”

Kim Kardashian මිය ගොස් මාස කිහිපයකට පසු සිදු වූ Rob Kardashian-Chyna කෙල ගැසීම සිහිපත් වන විට Kris Jenner කඳුළු සලන්නට විය. තුවක්කු පෙන්වා මංකොල්ල කෑවා පැරිසියේ. එම වසරේම තම දරුවන් දෙදෙනාටම තුවක්කුවක් එල්ල වූ බව දැනගැනීම තමාට මහත් කම්පාවක් වූ බව ඇය පැවසුවාය.

“රොබ්ගේ තත්වය සිදුවෙමින් තිබියදී, කිම් පැරිස් සමඟ ගනුදෙනු කරමින් සිටියේය,” ඇය පැවසුවාය. “ඔහුගේ හිසට තුවක්කුවක් තබා, ඇය තුවක්කුවකින් අල්ලාගෙන නාන තටාකයකට විසි කළා. ඒක අම්මා කෙනෙක් විදියට ගන්න ගොඩක් දේවල්.”

සිටගෙන සිටියදී, ක්‍රිස් ජෙනර් පැවසුවේ ඇගේ පෙම්වතා වූ කෝරි ගැම්බල් තම පුතා සහ චිනා වෙන් කළ බවයි – ඇය පවසන්නේ ප්‍රධාන නිදන කාමරයේ මිල අධික රූපවාහිනියක් කඩා දැමූ බවයි. නමුත් ගැම්බල් ඔවුන්ව වෙන් කර රොබ් කාර්ඩේෂියන්ට ඉවත්ව යන ලෙස ඉල්ලා සිටීමෙන් පසුව, චයිනා තම පුතාගේ මෝටර් රථයේ වීදුරුවේ පුටුවක් කඩා දැමූ බව ඇයට පැවසී ය.

ඇයගේ ප්‍රශ්න කිරීම්වලදී, චයිනාගේ නීතීඥ ලින් සියානි ඇසුවේ ජෙනර් හෝ වෙනත් කිසිවකු පොලිසියට කතා නොකළේ මන්දැයි කියාය. ජෙනර් පැවසුවේ ඇගේ ආරක්ෂක කණ්ඩායම – හිටපු ලොස් ඇන්ජලීස් පොලිස් දෙපාර්තමේන්තු නිලධාරීන් – දැඩි පීඩාව සමනය කිරීමට උදව් කළ බවයි.

ක්‍රිස් ජෙනර් කියා සිටින්නේ ඇයට චිනාට උදව් කිරීමට අවශ්‍ය වූ බවයි. ඇය පැවසුවේ යුවළ අතර ඇති වූ ආරවුල් ඔවුන්ගේ සම්බන්ධතාවයේ මත්පැන් සහ මත්ද්‍රව්‍ය ඇතුළත් “අඛණ්ඩ තේමාවක්” බවයි.

“අපි චයිනාව ප්‍රදර්ශනයට දාලා මේ අපූරු ජීවිතය ඇයට ලබා දුන්නේ නැහැ,” ඇය පැවසුවාය. “අපි වෙනත් අවස්ථා නිර්මාණය කළා. ඒක හරි යයි කියලා මම බලාපොරොත්තුවෙන් හිටියා. ඒකයි මම කතා කළේ නැත්තේ [the police].”

Ciani Kris Jenner ගෙන් Rob & Chyna ප්‍රදර්ශනකරුට යවන ලද කෙටි පණිවිඩයක් ගැන පැහැදිලි වීමක් ලබා ගැනීමට උත්සාහ කළා එහි Chyna “beat the [expletive] රොබ්ගේ මුහුණෙන්.” මෙම වාක්‍ය ඛණ්ඩය කථන රූපයක් ලෙස භාවිතා කළ බව ඇය පැවසුවාය.

ක්‍රිස් ජෙනර් ඇයගේ සඳහන සංසන්දනය කළේ විල් ස්මිත් මෑතදී ඔස්කාර් සම්මාන උළෙලේදී ක්‍රිස් රොක්ට කම්මුල් පහරක් එල්ල කළ ආකාරයයි.

“ඒක හරියට ඔයා සම්මාන උළෙලක ඉන්නවා වගේ, ඔයාට මඩ ගැහුවා වගේ” ඇය කීවේ උසාවියේදී ජූරි සභිකයන්ගෙන් සහ තවත් සමහරුන්ගෙන් සිනහවක් නඟමින් සිටියදී ඇගේ දියණියන්ගේ මුහුණේ ඉරියව් කම්මැලි විය.

Ciani ඇය ප්‍රදර්ශනකරු වෙත යවන ලද තවත් කෙටි පණිවිඩයක් ගැන ඇසුවාය “අපිට මේක අයින් කරන්න ඕනේ [expletive]” චයිනා සමඟ ඇගේ පුතාගේ ආරවුලෙන් පසුව. ජෙනර් පැවසුවේ ඇය එම අවස්ථාවේ දැඩි කෝපයෙන් හා කලබල වූ නමුත් ඇය කියා සිටින්නේ ප්‍රදර්ශනයේ චිනාගේ කාලයට බාධා කිරීමට තමා කිසි විටෙකත් සම්බන්ධ නොවූ බවයි.

“එය මගේ ආඩම්බර මොහොත නොවේ, නමුත් එය ඒ අවස්ථාවේ මට හැඟුණු ආකාරයයි,” ඇය පැවසුවාය.

2017 දී ගොනු කරන ලද චයිනාගේ නඩුව, අපකීර්තියට පත් කිරීම සහ කොන්ත්‍රාත්තුවලට මැදිහත් වීම චෝදනා කරයි. එය ක්‍රිස් ජෙනර්ට චෝදනා කරන්නේ චයිනා රොබ් කාර්ඩේෂියන්ට අපයෝජනයක් ලෙස අපකීර්තියට පත් කිරීමේ ව්‍යාපාරයක් සඳහා ඇගේ දියණියන් යොදා ගත් ප්‍රධානියා බවටයි.

ක්‍රිස් ජෙනර් යුවළගේ විධායක නිෂ්පාදකයෙකු වනු ඇත Kardashians සමග දිගටම ස්පින් ඕෆ්, රොබ් සහ චිනා, එය E! ජාලය පසුව 2016 සැප්තැම්බර් මාසයේදී. ඇය පැවසුවේ දෙවන වාරය සඳහා රියැලිටි වැඩසටහන ලබා නොගැනීමට ජාලය තීරණය කිරීම සමඟ තමාට කිසිදු සම්බන්ධයක් නොමැති බවයි.

ක්‍රිස් ජෙනර් ඇගේ පුතාගේ කළමණාකරු වීමත් සමඟ, සංදර්ශනය “හරිත ආලෝකයක්” යැයි පවසමින් ඇයට ලිපියක් ලැබෙනු ඇතැයි ඇය පැවසුවාය. නමුත් ඇය පවසන්නේ ඔවුන්ට කිසි විටෙකත් විකල්පය භාවිතා කරන ලිපියක් නොලැබුණු බවයි.

චයිනා සහ රොබ් කාර්ඩෂියන් සිහින නම් දියණියක බෙදා ගනී.

Next Post

චමින්ද වෙනුවෙන් අරලියගහ මැදුර අසල මල්වඩම් හා සුදු කොඩි

Sat Apr 23 , 2022
රඹුක්කන නගරයේ පැවැති ආණ්ඩු එරෙහි විරෝධයෙන් මියගිය චමින්ද ලක්ෂා වෙන්නුවෙන් අරලියගහ මැදුරේ ප්‍රධාන ගේට්ටුවේ සුදු කොඩිවලින් සරසා ඇති අයුරු අප කැමරාවේ සටහන් වූයේ මේ අයුරිණි.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.