රාජ්‍ය අමාත්‍යවරුන් දෙදෙනෙකුට පෙර අමාත්‍යාංශවල තවදුරටත් කටයුතු කිරීමට

පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රීවරුන් වන පියල් නිශාන්ත සහ ලොහාන් රත්වත්තේ මීට පෙර දැරූ රාජ්‍ය අමාත්‍ය ධුර පිළිබඳව ජනාධිපති මාධ්‍ය අංශය නිවේදනයක් නිකුත් කර තිබේ. තව..

Next Post

එන සතියේ තීරණාත්මක තීන්දුවක්

Sat Apr 23 , 2022
පක්ෂ 11 විශ්වාසභංගයකට එක්වන ලකුණු අන්තර්කාලීන ආණ්ඩුවක් සඳහා අග්‍රාමාත්‍යවරයා ප්‍රමුඛ කැබිනට් මණ්ඩලය ඉවත් නොකරන්නේ නම් සමග ජනබලවේගය ගෙන එන විශ්වාසභංගයට සහය ලබාදීමට හෝ වෙනත් විශ්වාසභංගයක් ඉදිරිපත් කිරීමට ආණ්ඩුවේ ස්වාධීන මන්ත්‍රී කණ්ඩායම සූදානම් වේ. ස්වාධීන වූ පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී වීරසුමන වීරසිංහ ප්‍රකාශ කළේ විපක්ෂයේ විශ්වාසභංගය පිළිබඳ නොමැතිකම නම් සිය සේවය තුළ විශ්වාසභංගයක් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.