හැරී ස්ටයිල්ස් Coachella Weekend 2 හි ‘I Will Survive’ කවරය සහ One Direction Hit සඳහා ලිසෝව පිළිගනී

හැරී ස්ටයිල්ස් විශේෂ අමුත්තා ගෙනාවා ලිසෝ සති අන්ත දෙකේ ඔහුගේ සිරස්තලය අතරතුර කෝචෙල්ලා සිකුරාදා රාත්‍රියේ (අප්‍රේල් 22) Valley Music and Arts Festival.

ඔහුගේ අධි ශක්ති ප්‍රධාන වේදිකා රංගනය අවසානයේ, 28 හැවිරිදි බ්‍රිතාන්‍ය පොප් තරුව, “සත්‍ය රිදෙනවා” ගීතිකා ශිල්පිනියට විස්මිත කවරයක් සඳහා වේදිකාවට ආරාධනා කිරීමෙන් උත්සව නරඹන්නන් මවිතයට පත් කළේය. ග්ලෝරියා ගේනර්ගේ 1978 ඩිස්කෝ ගීය “I Will Survive” සහ සජීවී ලෙස ගායනා කිරීම එක් දිශාවකටගේ ජනප්‍රිය “ඔබව ලස්සන කරන දේ” හරහා යුගල නරඹන්න TMZ.

ඔවුන්ගේ උත්සව සමයේ Coachella කණ්ඩායම අතර, මිතුරන් දෙදෙනා – ඇති මිහිරි බැඳීමක් ඇති කරගත්තා මෑත වසරවලදී – පහරවල් යුගලය බෙල්ට් කරන අතරම දීප්තිමත් වර්ණ සහිත ව්‍යාජ ලොම් කබා පැළඳ වේදිකාවේ ඉහළට සහ පහළට ගමන් කළේය. “මම බේරෙනවා” සති තුනක් අංක 1 හි ගත කළේය බිල්බෝඩ් හොට් 100 1978-79 දී, සහ “ඔබව ලස්සන කරන දේ” 2012 දී ප්‍රස්ථාරයේ ඉහළින් සති හතරක් භුක්ති වින්දා.

“ඔබ ගැන ආඩම්බරයි @harrystyles. මා ළඟ සිටීම ගැන ඔබට ස්තූතියි, ”ලිසෝ ස්ටයිල්ස් සමඟ තමාගේ ප්‍රීතිමත් සෙල්ෆියක් සිරස්තල ගන්වා ඇත. Instagram.

33 හැවිරිදි ගායිකාවක්-රැප් ගායකයෙක්-ගීත රචකයෙක්-flautist, ඇගේ Coachella පෙනුම පෙර දින බෙදාගෙන විහිළුවට ලක් කළාය. TikTok වීඩියෝව ඇය කැලිෆෝනියා කාන්තාරයට ගමන් කිරීම. “මට කෝචෙල්ලා ගැන කම්මැලියි,” ඇය ක්ලිප් එකට ශීර්ෂ පාඨය යෙදුවාය.

ශෛලීන් ඔහුගේ Coachella මංගල දර්ශනය කළේය උත්සවයේ ආරම්භක සති අන්තයේ අප්‍රේල් 15. ඔහුගේ කාර්ය සාධනය අතරතුර, ග්‍රැමී ජයග්‍රාහකයා පිළිගත්තේය ශානියා ට්වේන් ඇගේ ගීත යුගල සඳහා “මචං! මට කාන්තාවක් වගේ දැනෙනවා!” සහ “ඔබ තවමත් එකම කෙනා.” ඔහුගේ නව ඇල්බමය සමඟ, හැරීගේ නිවසමැයි 20 නිකුත් කිරීමට නියමිතව තිබූ අතර, ගායකයා “එසේ වූ පරිදි,” “පෙම්වතුන්” සහ “පමා වූ රාත්‍රියේ කතා කිරීම” ප්‍රවෘත්ති ගීත වාදනය කිරීමට ද අවස්ථාව ලබා ගත්තේය.

Next Post

මෙම වාරයේ SEC හි වැන්ඩිගේ ඒකාබද්ධ නෝ-හිටර් ප්‍රථමයා

Sat Apr 23 , 2022
සම්පූර්ණ කතාව සඳහා ESPN.com වෙත පිවිසෙන්න.

සබැඳි පුවත්

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.