ජිල් බිඩෙන් ඔවුන්ගේ ජනාධිපති ආර්යාව හමුවීමට යුක්රේනයට පුදුම සංචාරයක් කළේය

රුසියාවේ යුක්රේනය ආක්‍රමණය පෙබරවාරි මාසයේ ආරම්භ වූ දා සිට ඔලේනා සෙලෙන්ස්කා ප්‍රසිද්ධියේ පෙනී සිටියේ නැත.


සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

Next Post

අගමැති ඉල්ලා අස්වීමේ ලිපිය ජනපතිට භාරදෙයි ?

Sun May 8 , 2022
පොහොට්ටුවේ පාක්ෂිකයින්ට මහින්ද හෙට කියන්න යන දේ අගමැති තනතුරෙන් ඉල්ලා අස්වීමේ ලිපිය අගමැති මහින්ද රාජපක්ෂ මහතා විසින් මීට ටික වේලාවකට පෙර සඳහන් කර ඇති බව තහවුරු කර නොමැති ආරංචි මාර්ග පවසයි. අද(08) අනුරාධපුරයේ ජය ශ්‍රී මහා බෝධිය රුවන්මැලි සෑය වැඳපුදා ගෙන ආ පසු මෙම ලිපිය යොමු කර ඇති බව එම […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.